24. 9. 2018
wwwww
Ľubor
wwwww
omene

Mená Ľuboš, Ľubor majú český pôvod. Títo muži sú inteligentní, duchaplní a s pozoruhodným zmyslom pre humor. Sú mimoriadne podnikaví, neustále aktívni, vyžaruje z nich množstvo pozitívnej energie.

Ľuboš, Ľubor

Nemajú problém pustiť sa do čohokoľvek, čo im prinesie pozornosť a zisk. So životnými nástrahami si nerobia zvyčajne ťažkú hlavu, nezaťažujú sa detailami. Ich mravné zásady sú dosť ohybné a nerobí im problém sľúbiť i to, čo nedokážu splniť. V práci sa im však darí, majú zmysel pre spoluprácu, úžasnú schopnosť prispôsobiť sa, sú usilovní, svedomití a zodpovední. Ľubošovia nedokážu vždy zvládať svoju emocionálnu nevyrovnanosť. Niekedy majú neprimerané reakcie, sú príliš citliví a nedotkliví, rýchlo sa urazia, a potom reagujú neprimerane. Títo muži milujú spoločnosť a spoločnosť miluje ich. Sú mimoriadne príťažliví a zábavní, očarujúci hostitelia, radi organizujú večierky a bavia celú spoločnosť. Sú to rodení hráči, a to často aj v pravom slova zmysle. Musia si preto dávať pozor, aby svojej vášni chorobne neprepadli. Celkovo sú však Ľubošovia schopní a pokojní muži, dobrí otcovia rodín. Veľmi si potrpia na rodinné prostredie, ako manželia majú tendenciu partnerku vlastniť a ovládať, svojej rodine a domovu sú však verní a oddaní. Ovplyvňujú ich planéty Mars, Jupiter a Slnko. Typickou farbou tohto mena je zelená.

Čo znamená Váš dátum narodenia?
odni

24. september

Máte priateľskú, súcitnú a láskavú povahu a harmonické vzťahy sú pre vás veľmi dôležité. Pre svoj život potrebujete kontakty s inými ľuďmi, túžite milovať a súčasne byť milovaný.

24. september

V živote ste ochotný pristúpiť na kompromisy, čo vás predurčuje na to, aby ste sa stali výborným vyjednávačom. Mimoriadne dôležité sú pre vás harmonické rodinné vzťahy, šťastný domov a pevné zázemie, pretože iba na takomto základe sa môžu rozvíjať vaše kvality. K vašim kvalitám rozhodne patrí umelecké cítenie, tvorivý idealizmus, schopnosť spolupracovať s inými, komunikačný um a jemnosť, s akou dokážete upútať pozornosť druhých a získať si ich na svoju stranu. Dávajte si pozor na citovú rovnováhu, aby ste sa nestali závislý na druhých, precitlivený, nerozhodný, depresívny, či panovačný alebo tvrdoholavý.

Váhy (24. September – 23. október)

Vládnucou planétou tohto ženského znamenia je Venuša. Je charakteristické vyrovnanosťou a diplomaciou, pričom jeho živlom je vzduch. Váhy majú umelecké danosti a zmysel pre estetiku. Pokiaľ ide o postavu zvyčajne majú peknú, štíhle ruky a nohy s malými chodidlami, pohybujú sa ladne – v pohyboch sa prejavuje ich vnútorný pokoj a harmónia. Tvár majú súmernú, oválnu s jemnou ružovkastou pleťou, jemné sú aj črty tváre. Majú pekne formovaný nos a pery. Neznášajú konflikty, neprotirečia, správajú sa korektne. Často s niečím súhlasia len preto, že si nechcú rozhnevať okolie. Za nepriaznivej konštelácie hviezd sa prejavujú povrchne a ľahkomyseľne.

Povaha:
Ľudia, narodení v znamení Váh sa dokážu dobre prispôsobiť, vyhýbajú sa však konfliktným situáciám. Rozhnevať sa dokážu len vtedy, ak ich niekto napadne a neprávom osočuje. Charakterizuje ich úprimnosť, čestnosť, svedomitosť. Aj keď vyvolávajú dojem stálosti a istoty, vo svojom vnútri sú nerozhodní a neistí. V priateľstve a láske stále hľadajú niečo nové, sú prelietaví. Napriek tomu, že majú silný zmysel pre spravodlivosť, nedokážu za ňu bojovať. Keď narazia na odpor, vzdajú sa. Ich prispôsobivosť je až taká veľká, že sa zdá, že nemajú na nič vlastný názor. Majú silne vyvinutý zmysel pre krásu, súhru a vznešenosť, neznášajú samotu.

Práca:
Zmysel pre urovnanie konfliktov a prispôsobivosť, ako aj pokojnosť a zmierlivosť robí z Váh obľúbených zamestnancov. V práci sú skromní, svedomití, komunikatívni. S podporov silnejšieho sa dokážu veľmi dobre uplatniť. Majú nadanie na všetky druhy umenia, medzi Váhami nájdeme veľa hercov, hudobníkov, spisovateľov, dizajnérov, architektov. Neznášajú monotónnosť. Lepšie sa cítia na menej zodpovedných postoch, kde je rozhodovanie spoločné, kolektívne

Zdravie:
Ak Váhy dodržiavajú zdravú životosprávu, môžu sa dožiť veľmi vysokého veku a peknej staroby. Problémom je, že i keď navonok pôsobia pozitívne, vyrovnane, často problémy dusia v sebe. Z toho môže vyplynúť nespavosť, tráviace ťažkosti, bolesti hlavy. Časté sú u nich zápaly, infekcie, vyrážky. Najcitlivejším orgánom sú obličky, majú tiež sklon k cukrovke, cystám na ľadvinách a vaječníkoch.

Najobľúbenejšie drahokamy – svetlomodrý zafír, tyrkys, achát, koraly a perly

Najobľúbenejšie farby – svetlomodrá a ružová

Najobľúbenejšie z prírody – ľalie, rozmarín, myrta, jahody, banány, čerešne, rozkvitnuté záhrady

Najobľúbenejšie predmety a koníčky – zábava, kaviarne, divadlo, galérie, múzeá, umenie celkovo, cenné predmety, hudobné nástroje, zlato a meď

Najšťastnejší deň – piatok

Nešťastný deň – nedeľa

 

Osobnosti, narodené v tomto znamení: John Lennon, Marcello Mastroianni, Václav Havel, Brigitte Bardotová, Franz Liszt, Oscar Wilde, Máhatmá Gándhí

Manželstvá Váh

Váhy sa nerady viažu na jedného partnera, ale ak nájdu toho pravého (a ony to vycítia), rozhodnú sa pre manželstvo. Všetko si však vopred dôkladne premyslia – kde budú bývať, aké je finančné zabezpečenie atď. Vedia totiž veľmi dobre, aké sú najčastejšie príčiny rozvodov. Ženy i muži – Váhy sa takmer nikdy nerozvádzajú. Najlepšie je pre nich uzatvoriť manželstvo s Vodnárom alebo Strelcom, ale harmonický vzťah dokážu mať aj s Levom. Úplne najlepšie manželstvo sa im však asi podarí vytvoriť s partnerom, ktorý mal pri narodení Mesiac v znamení Váh. Ak sa muži narodení v znamení Váh po dlhšom zvažovaní predsa len oženia, o svoju rodinu sa vzorne starajú. Rodinu však nesmú vnímať ako bremeno, inak by stratili pocit slobody, ktorý je pre nich dôležitý. Muži – Váhy by manželkinu neveru niesli veľmi ťažko, napriek tomu, že ju v ľúbostnom živote tak trochu zanedbávajú a vidia v nej viac dobrú priateľku ako milenku. Ženy narodené v znamení Váh sú v manželstve obetavé a na prvé miesto v láske kladú svojho manžela. Deťom sú láskavou matkou, ktorá má k nim skôr kamarátsky vzťah, čím si získavajú ich dôveru. Svoju domácnosť udržiavajú v poriadku, majú dobre vyvinuté estetické cítenie – uprednostňujú drahé predmety. Ľudia narodení v znamení Váh sú v manželstve mierni a spoľahliví – ich manželstvá bývajú dlhotrvajúce a šťastné. Rozvádzajpú sa iba pri zlej konštelácii hviezd.

Láska Váhy

Ľudia narodení v znamení Váh bývajú v láske prelietaví – najmä pri nepriaznivej konštelácii hviezd. Svoje city síce v danej chvíli myslia úprimne a sú obetaví, ale po čase zatúžia po inom objekte lásky. Následný rozchod býva bolestivý pre obidve strany. Váhy sa však rýchlo snažia nájsť iné harmonické spojenie pew svoju dušu.

Muži – Váhy
O ženy sa začínajú zaujímať od rannej mladosti – pri negatívnom vplyve hviezd striedajú jedno dobrodružstvo za druhým. Manželka ich ako miilenka vzrušuje iba krátko po svadbe, ale zato požadujp totálnu vernosť. Intuitívne si vyberajú partnerky, ktoré ich dobrodružstvá dokážu tolerovať – neraz totiž mávajú aj viac ľúbostných vzťahov súčasne. Sexuálne hry ich vzrušujú, ale boja sa nebezpečenstva. Ich sexuálny apetít často prechádza do agresivity.

Ženy – Váhy
Často mávajú zvodný vzhľad, čo im robí problémy pri tom, aby boli verné. Neraz sú veľmi koketné a túžia po tom, aby ich muži zbožňovali a boli ich otrokmi. Od mužov požadujú vernosť a oddanosť, ale ony samy sa vlastnými výkyvmi morálky veľmi netrápia. Láska je pre ne veľmi dôležitá – ak sa zaľúbia a sú vydaté, sú schopné kvôli nej opustiť dokonca aj rodinu. Priateľstvo medzi mužom a ženou neuznávajú – vždy je v tom podľa nich láska a sex. Často si hľadajú mladších mužov, ktorí ich obdivujú. Neveru u svojho partnera neznášajú, ale dokážu ju odpustiť. Ak nájdu muža, ktorý sa podrobí ich nestálosti a nerozhodnosti, sú mu totálne oddané.

Váhy milujú nežne

Muž i žena narodení v znamení Váh potrebujú obdiv a potrpia si na luxus. Preto na darčeky pre ľudí narodených v znamení Váh nikdy nešetrite. Túžia po pokoji, pohode a harmónii, výbuchy citov ich mätú a odrádzajú. Ich základnou črtou je tolerancia, čo sa prejavuje aj v oblasti sexuality. Človek narodený v znamení Váh rád pri milovaní strieda polohy a dokonca svojej partnerke či partnerovi aj rád rozpráva o tom, čo s ňou či s ním bude robiť. Toto ho nesmierne vzrušuje, rovnako ako aj bozkávanie   po celom tele – aj na tých najintímnekších miestach. Ak máte partnera narodeného v znamení Váh, počítajte s tým, že žiadne miesto vášho tela nebude pre neho tabu a že aj on bude chcieť to isté od vás. Napriek tomu, po celý čas pozorne sleduje, ako na jeho dôvernosti reaguje jeho partnerka či partner a podľa toho jeho sexuálne dôvernosti ešte viac naberajú na obrátkach, alebo sa stáva nežnejší. Je to skrátka ohľaduplný milenec – žiaľ, nemožno povedať, že by patril k najvernejším. Z nevery však nerobí veľkú tragédiu ani vtedy, ak po niekom inom na chvíľu zatúži jeho partner. Má pochopenie a dopraje mu, ale všetko má rád pod kontrolou – dokonca sa nebráni ani sexu v trojici.

Váhy sú umelcami lásky

Váhy sú veľmi dobrým znalcom partnerovej duše a urobia všetko preto, aby ho uspokojili. Milujú sa nežne – tak ich nechajte, nech naplno rozvinú svoju svoju erotickú a umeleckú fantáziu. Vášeň Váh nezanikne po piatich minútach. Trvá dovtedy, kým ich obklopuje svet ponúkajúci city. Sex je pre neho udalosť. Váhy sa so svojím partnerom rady maznajú a splnia mu každé želanie. Skrátka, sú umelcami lásky. Niektorí ľudia narodení v znamení Váh však môžu byť aj neverní – nevidia totiž nič neprípustné na tom, ak majú súčasne aj viac známostí…

womangalérie VŠETKY