23. 11. 2017
wwwww
Klement
wwwww
omene

Meno Klement má latinský pôvod a v preklade znamená prívetivý, láskavý. Sú to veľmi inteligentní a rozumní muži s vynikajúcim úsudkom. Sú to galantní rytieri,  vždy pripravení  pomáhať a ochraňovať slabších. Majú mimoriadny zmysel pre spravodlivosť, radi demonštrujú a protestujú proti každej neprávosti, burcujú verejnú mienku.

Klement

Nikdy však nekonajú ľahkomyseľne  a bez rozmyslu, ale vždy z hlbokého presvedčenia.  Majú však v sebe aj čosi  donkichotské, vrhajú sa smelo a radostne do dobrodružstiev,  neraz na prvý pohľad beznádejných.  V boji za práva druhých sú smelí a neústupčiví,  ochotní vrhnúť sa do každého boja. Znamenite sa uplatnia v povolaniach, kde môžu otvorene prejaviť svoje pobúrenie, hnev a žiadať spravodlivosť a zadosťučinenie. Sú z nich vynikajúci  právnici, sudcovia, advokáti, publicisti, politici.  Títo muži sú od narodenia  nastavení tak, aby čelili životným ťažkostiam a bojovali za ne až do konca. V súkromí sú však veľmi uzavretí a neradi odhaľujú svoje vnútro. V láske sú opatrní a ťažko prístupní, neraz zbytočne urážliví, rebelantskí a škriepni. Túžia  po tom, aby boli milovaní a ku svojej partnerke dokážu  byť prekvapujúco pozorní a nežní. Ovplyvňujú ich planéty Mars a Pluto, ich šťastné farby sú  tmavomodrá a červená.

Čo znamená Váš dátum narodenia?
odni

23. november

Ste všestranne nadaný, činorodý, premýšľavý a niekedy až idealistický človek, plný elánu a nadšenia.V zápave nových informácií sa dobre orientujete, máte potrebu šíriť svoje myšlieny ďalej.

23. november

S potešením poznávate nové krajíny, ľudí, ale vo svojom vnútri ste dobrodruh, ktorého poháňa vpred túžba po skúsenostiach. Aby ste boli šťastný, potrebujete k životu  zmenu, aktivitu, nezávislosť a nejaký cieľ, o ktorý treba bojovať. Dokážete bojovať za svoje ideály a ožívate v boji za niečo. Máte v obľúbe spoločnosť, vyžarujete šarm a vrelosť a viete na duhých urobiť dojem. Mali by ste však posilniť svoju disciplínu a netrieštiť svoju energiu, pretože by sa u vás mohol prejaviť nepokoj, netrpezlivosť a neistota. Ste tvrdohlavý, nekompromisný, otvorený človek s ostrým jazykom, ktorý si takýmto správaním dokáže narobiť kopu nepríjemností a odradí aj tých, ktorýmu spočiatku chceli pomáhať.

Strelec (23. november – 21. december)

Vládnucou planétou Strelcov je Jupiter, a preto ide o mužské znamenie s výraznou túžbou po nezávislosti. Živlom tohto znamenia je oheň. Typologicky majú ľudia, narodení v tomto znamení výrazné vodcovské schopnosti, na svet sa snažia pozerať z lepšej stránky, i keď sú cholerici. Postavu majú zvyčajne peknú, štíhlu, pri komunikácii sa pozerajú priamo do očí. V každom vidia len dobré vlastnosti, neznášajú spory a hádky. Ľahko sa síce rozčúlia, ale hnev ich aj rýchlo prejde. Sú úprimní, čulí, veselí a podnikaví. Majú idealistické, etické, filozofické, rozumné – v prvom rade však slobodné myslenie, otvorené pre všetko pekné a dobré.

Povaha:
Sú to optimisti, ktorí nepoznajú prekážky, ani váhavosť. Navonok sú pokojní, vo vnútri však niekedy až priveľmi citliví. Otvorene priznajú to, čo sa im nepáči, čím občas niekoho nezámerne zrania. Radi cestujú, snívajú o dobrodružstvách, ale neznesú obmedzovanie. Preto sú dosť často bez partnerov alebo žijú vo voľnom zväzku. Veľmi radi druhých obdarúvajú, sú dobromyseľní a spravodliví. Ich životným cieľom je nájsť krásu a harmóniu života.

Práca:
Uspokojí ich nezáväzná práca, napríklad v prírode. Zamestnania často menia, pretože stále hľadajú to pravé uplatnenie a myslia si, že ich ešte len niekde čaká. Radi cestujú, zmysel pre spravodlivosť ich môže dohnať k právnictvu, ochrane slabších, k práci v polícii, armáde, či charite. Keďže ich lákajú záhady ľudskej existencie, nájdeme medzi nimi aj mysliteľov a filozofov, dokonca aj mystikov. Muži sa uplatnia aj ako politici, redaktori, športovci a geografi, ženy tiež lákajú podobné „mužské“ profesie, takže ich tiež môžeme nájsť v armáde, polícii ale sú tiež dobrými učiteľkami, či sociálnymi pracovníčkami.

Zdravie:
Vďaka svojmu zdravému optimizmu sa aj veľmi rýchlo uzdravujú. Keby dokázali žiť s mierou a rozumne, dožívali by sa dlhého života – lenže prahnú po dobrodružstve, a to je často spojené s nezdravými návykmi. Často dokonca priam vyhľadávajú nebezpečenstvo. Najcitlivejšími časťami ich tela sú bedrá, stehná, kríže. Pozor na zápal sedacieho nervu, reumatické bolesti a na zneužívanie liekov. Citlivým orgánom Strelcov je aj pečeň, ďalej svalstvo vrátane srdca, pohybové ústrojenstvo, nervová sústava.

Najobľúbenejšie drahokamy – ametyst, tyrkys, tmavomodrý zafír

Najobľúbenejšie farby – purpurová, tmavomodrá

Najobľúbenejšie z prírody – jaseň, jelene a srnky, pávy, kone, slony,

Najobľúbenejšie predmety a koníčky – príroda, život na dedine, drevo, starožitné predmety, filozofia, náboženstvá, medicína, právo

Najšťastnejší deň – štvrtok

Nešťastný deň – utorok

 

Osobnosti, narodené v tomto znamení: Nero, Frank Sinatra, Mark Twain, Ludwig van Beethoven, Edith Piaf, Woody Allen, Robert Koch

Manželstvá Strelcov

Ľudia narodení v znamení Strelca sú veľmi temperamentní vo všetkých vzťahoch i v láske. Ich vášeň nepozná hranice, veľmi rýchlo sa zaľúbia a o svojich citoch vždy otvorene hovoria. Obvykle však ich láska nemá dlhé trvanie, pretože sa po čase zaľúbia do iného človeka. Do manželstva vstupujú buď veľmi zavčasu, alebo nikdy. Iba málokedy uzatvárajú manželstvo v zrelom veku. Zaľúbia sa veľmi ľahko a rýchlo, ale po čase sa  rovnako intenzívne (alebo ešte intenzívnejšie) znova môžu zaľúbiť do iného človeka. Toto sa môže aj niekoľkokrát opakovať. Mnohí z tých, ktorí si túto svoju vlastnosť uvedomujú, radšej ani do manželstva nevstupujú, alebo až potom, keď sú presvedčení o tom, že našli skutočnú lásku. Strelci totiž do manželstvo vstupujú vždy iba z čistej lásky. Strelci – muži bývajú v manželstve veselí a úprimní, ale niekedy aj prísni. Od manželky očakávajú, že bude dobrá kuchárka – na to si potrpia, lebo radi dobre jedia aj pijú. Manželke sa nikdy nevtierajú do súkromia a nechávajú jej aj určitú mieru slobody – samozrejme, to isté očakávajú aj od nej. Muž – Strelec, aj žena – Strelec musí citiť určitú slobodu aj toleranciu – inak by v manželstve nevydržali. Nie sú to práve manželské typy. Muži – Strelci síce uznávajú vernosť v manželstve, ale nie vždy sa im to podarí dodržať. Ak sa ich nevera opakuje častejšie, dochádza k rozvodom. Ženy – Strelci sa vydávajú pomerne skoro a z veľkej lásky. Ak sú v manželstve šťastné, bývajú verné do konca života. Ak ich však manželstvo ubíja a partner obmedzuje., zaľúbia sa do iného muža… Sú veselé, láskavé a dobré, ale domáce práce ich často nudia a unavujú. S deťmi majú priateľský vzťah a nazdávajú sa, že prehnaná prísnosť nie je správna. Napriek benevolencii vo výchove ich deto poslúchajú a rešpektujú. Pekný vzťah môžu mať Strelci s Vodnárom, Levom alebo Váhami. Najharmonickejšie spolužitie však dosiahnu s človekom, ktorý mal pri narodení Mesiac v znamení Strelca.

Láska Strelec

Ľudia narodení v znamení Strelca sú veľmi temperamentní vo všetkých vzťahoch i v láske. Ich vášeň nepozná hranice, veľmi rýchlo sa zaľúbia a o svojich citoch vždy otvorene hovoria. Obvykle však ich láska nemá dlhé trvanie, pretože sa po čase zaľúbia do iného človeka. Ak sa tak stane, svojmu partnerovi sa priznajú a navrhnú mu rozchod.
Muži – Strelci sa v ľúbostnom vzťahu často prejavujú ako veselí, úprimní, spravodliví, ale niekedy aj tak trochu prísni partneri. Ich zásadami sú vernosť, veľkorysosť a úprimnosť. Keďže milovanú bytosť často zahŕňajú drahými darmi, môže ich to finančne zruinovať. V sexe sú muži – Strelci draví a vzrušujúci, čo sa ženám páči. Muži – Strelci milujú pohyb a šport a pritom sú rodení romantici – radi sa milujú v prírode – v lese, tráve, pri potoku… Pre manželstvo sa zvyčajne rozhodnú až neskôr, alebo sa neoženia vôbec.

Ženy  Strelci sú takisto veľmi vášnivé, ale súčasne aj dobré, milé a nežné. V láske sú úprimné a rady majú vo veciach jasno. Ak niečo neznášajú, tak je to otáľanie. Svojho partnera milujú celou svojou bytosťou a v sexe sú veľmi nežné. Napriek tomu, že od svojho partnera očakávajú vernosť, im samotným sa to nie vždy podarí dodržať. Mali by si dať pozor na prílišnú dôverčivosť, pretože tá im môže priniesť mnoho sklamaní.

Vášnivý Strelec

Ak chcete nájsť cestičku do srdca Strelca, pozorne ho počúvajte. Získate si ho aj bystrým umom a vtipom. Majú radi všetko, čo je spojené s hudbou a voľnou prírodou. Neznášajú príkazy, zákazy a akékoľvek obmedzovanie – vtedy sa vám môže stať, že vám na vankúši ráno nechajú lístok, že ste voľní, práve tak, ako aj oni. Strelec sa ľahko zaľúbi a rád skúša nové veci. Sex si dokáže skutočne vychutnať a svojich partnerov či partnerky dokáže pri milovaní urobiť veľmi šťastnými. Miluje orálny sex a má veľmi jemné a citlivé ruky. Strelec rád dráždi svojich partnerov, či partnerky a privádza ich k orgazmu. Hoci aj jemnou a veľmi zmyselnou masážou, na ktorú má mimoriadne vlohy a predpoklady. Pri milovaní používa všetky časti svojho tela a jemné trenie o telo partnera mu prináša neuveriteľnú rozkoš. Milovanie so Strelcom je vždy veľmi vášnivé a plné rozkoše. Mužom Strelcom sa páči, ak ženy nosia podväzkové alebo samodržiace pančuchy a ak si ich nevyzliekajú ani pri milovaní. Takisto majú slabosť na ženy, ktoré nosia topánky s vysokými podpätkami. Potrpia si aj na krásnu sexi bielizeň a na topánky s otvorenou špičkou a upravené a nalakované  nechty na nohách.

Zvedavý a prelietavý Strelec

Ľudia narodení v znamení Strelca bývajú v láske prelietaví.Láska so Strelcom iba málokedy býva hlbokým citom. Strelec totiž stále hľadá nové veci – napríklad vyskúšať nejakú zaujímavú polohu alebo nápad. Často sa stáva, že v hlave nosí aj dva – tri objekty svojej túžby. A treba uznať, že Strelcom sa v oblasti lásky a sexu skutočne darí. Ich vzťahy bývajú nespočítateľné a neobyčajne pestré. Život a sex – to v ich prípade k sebe nerozlučne patrí a chcú si oboje plnými dúškami vychutnať.

womangalérie VŠETKY