Ako potešiť na Valentína seba aj svoju peňaženku? My vieme.

  Deň všetkých zamilovaných sa nebezpečne blíži a vy máte pocit, že reklamy o skvelých darčekoch pre svoju polovičku sa na vás valia z každej strany? Či už svojho milovaného partnera máte alebo nie, na Deň svätého Valentína by ste nemali zabúdať ani sama na seba.  Mnohé z nás totiž celý rok darčeky rozdávajú svojim partnerom, kamarátkam, rodičom a ďalším blízkym osobám, ale zabúdajú sami na seba. Čo tak tento rok poňať Valentína úplne inak?

  na Valentína

   

  Každá z nás si zaslúži darček

  Áno, každá z nás si zaslúži darček a nie hocijaký, ale originálny darček, ktorý vám bude robiť radosť nielen na Valentína. Viete, čo tým myslíme? To, že si darujete darček, ktorý vám bude robiť radosť každý deň a len tak ľahko vás neomrzí.

  4 dôvody, prečo je toto ten správny darček pre vás

  Zatvorte na okamih oči a skúste si predstaviť, že vaše vlasy sú vyživenejšie ako kedykoľvek predtým, vaša pleť je žiarivejšia, vrásky sú jemnejšie a nechty pevnejšie. Ako sa pri tejto predstave cítite? Ak máte skvelý pocit a radi by ste z neho urobili realitu, potom určite čítajte ďalej. Vieme, aký darček vám to zaručí.

  Tajomstvo sa ukrýva v…

  balíčkoch od mojkolagen.sk vďaka týmto 4 dôvodom:

  1. Zážitok z rozbaľovania– Valentínsky darček sme zabalili do darčekovej škatule a ukryli pod jemný romantický papier, preto budete mať z rozbaľovania veľkú radosť.
  2. Darček až na 3 mesiace- Po rozbalení vás potešia kvalitné slovenské výživové doplnky s vysokým obsahom morského kolagénu, vitamínu C, kyseliny hyalurónovej či zinku, ktoré majú overené účinky pre vaše vlasy, nechty a pleť a pri dennom užívaní vydržia až 3 mesiace.
  3. Chutný nápoj= skvelé účinky – Vybrať si môžete z dvoch príchutí, a to z osviežujúceho citrónu alebo sladkej jahody. Čo vás láka viac? Chutný nápoj z kvalitnej slovenskej výroby je sladený len prírodnou stéviou a ovocím.
  4. Prekvapenie v balíčku Krásna nielen na Valentína v tomto balíčku nájdete okrem komplexnej kolagénovej kúry, ktorá sa o Vašu pleť, vlasy a nechty stará zvnútra, aj prírodný olejček s vitamínom E. Ten preukázateľne upokojuje a obnovuje kvalitu pokožky a zlepšuje vzhľad pleti s vráskami, jazvami, striami či celulitídou. Olejček obsahuje 10 esenciálnych olejov, vrátane oleja z mandlí, avokáda, marhúľ, či slnečnice.
  5. Výhodná cena – Ak chcete potešiť nielen seba, ale aj svoju peňaženku, stačí si vybrať zo zvýhodnenej valentínskej ponuky.

  Tip pre vášho miláčika: Ak by ste predsa len radšej chceli potešiť svojho drahého, určite siahnite po balíčku Pravá láska nehrdzavie . Tento balíček je totiž určený pre všetkých nadšencov zdravého životného štýlu, cvičenia, ale aj pre tých, ktorí pravidelne namáhajú kĺby alebo v nich už dokonca cítia bolesť.

  na Valentína

  Všetky valentínske balíčky nájdete TU