Odšťaviť alebo rozmixovať? Bluisujte s 3X Bluicer™ PRO!

Odšťaviť alebo rozmixovať?

Túto dilemu za vás vyrieši absolútna novinka 3X Bluicer™ PRO, ktorý dá nový rozmer vašim ovocným a zeleninovým šťavám, smoothies a kokteilom, frappé, ale aj polievkam či dipom.

Čerstvou šťavou zriedené smoothie chutí oveľa intenzívnejšie, než ako keď doň pridáte vodu alebo džús z obchodu. Doteraz ste však na mixovanie a odšťavovanie potrebovali dva prístroje. 3X Bluicer™ PRO spraví všetko naraz: odšťavuje, mixuje a kombinuje oboje. Stačí mu na to jediná základňa, objemná 1,5-litrová nádoba, 10 rýchlostí a 5 programov s optimalizovaným časom a rýchlosťami pre dokonalý výsledok. Mixovanie, odšťavovanie a ich kombináciu tak volíte iba jediným dotykom.

3X Bluicer™ PRO

Pre pohodlnejšiu prácu a šetrenie vášho času má extra široký otvor, ktorým hravo prejde celé jablko, pomaranč alebo zväzok stonkového zeleru. Suroviny už netreba krájať na menšie kúsky a vkladať dnu po malých dávkach. Špeciálna technológia Cold Spin® zaisťuje získavanie šťavy bez toho, aby sa zbytočne zahrievala a strácala tak vplyvom tepla cenné vitamíny a minerály.

3X Bluicer™ PRO

Renomovaný výrobca domácich spotrebičov na profesionálnej úrovni Sage pre svoj 3X Bluicer™ PRO navrhol aj exkluzívny systém oceľových nožov a misiek Kinetix®, ktorý smoothie a polievky počas mixovania neustále premiešava a prevzdušňuje, čím získavajú nenapodobiteľnú jemnú krémovú štruktúru. Pulzný program vyrobí z kociek ľadu ľadovú drť a sneh pre osviežujúce frappé a chladivé kokteily.

S novinkou 3X Bluicer™ PRO od Sage vás začne zdravý štýl baviť ešte viac! Na našom trhu by sa mal objaviť v prvom štvrťroku 2020, sledujte www.sagesk.sk