SPÄŤ
Bio štýl

Testujeme pre vás: Bio zelená káva Dark Blend Škorica

Od: Jana Vančová 13.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Testujeme pre vás:

Bio zelená káva Dark Blend Škorica

Sú veci, ktorým jednoducho neviem odolať, pretože robia život krajší a príjemnejší. No a šálka čerstvo pripravenej a voňavej kávičky patrí presne do tejto kategórie. Keď sme teda s kamarátkou testovali Bio zelenú kávu Dark Blend Škorica, bolo to niečo ako malý sviatok, ktorý v sebe skrýval viacero príjemných prekvapení…

Bio zelená káva Dark Blend Škorica

Prvým pôžitkom, ktorý pochopí a ocení každý kávičkár, bolo to, keď sme otvorili vrecúško so zomletou a voňavou kávou. S pôžitkom sme ku nej privoňali. Tá nádherná aróma nás jednoducho okamžite dostala. Na plnej čiare si nás získala. Okrem neodolateľnej vône čerstvo zomletej kávy, ktorá sa šírila z vrecúška, sme zacítili aj jemnučkú, ale zato veľmi lákavú vôňu škorice. Okamžite nás to povzbudilo k príprave kávy. Aj kamarátka, ktorá nemá rada kávu so škoricou,  uznala, že v tomto prípade sa jej tá vôňa veľmi páči. Kávičku sme si pripravili starým-známym klasickým spôsobom. Zalievaním. Príjemné prekvapenia však nenechali na seba dlho čakať. Čerstvo zaliata káva okamžite nádherne zavoňala celou miestnosťou. Okrem toho vytvorila aj bohatú penu. No a chuť? Napriek tomu, že väčšinou pijem kávu z kávovaru a zalievanú iba občas, okamžite sme sa zhodli! Táto kávička, Bio zelená káva Dark Blend s príchuťou škorice, má svoje čaro! Určite si ju s potešením vychutnáme aj nabudúce! Navyše, takáto káva nielenže výborne chutí, ale bio zelená káva má aj veľa priaznivých účinkov na naše zdravie.

Plusy:

  • Káva je zomletá presne podľa potreby, takže nepotrebujeme mlynček a je zaručené aj dobré a kvalitné vylúhovanie a tým aj príprava lahodného nápoja.
  • Zomletá káva je zabalená vo vrecúšku, ktoré je možno opätovne dokonale uzatvoriť, čiže aróma čerstvo zomletej kávy ostáva uchovaná aj po niekoľkonásobnom otvorení vrecúška.
  • Príchuť škorice v káve je veľmi decentná, čo káve dodáva mimoriadne lahodnú a delikátnu chuť.

Mínusy:

Jednoducho sme žiadne nenašli!

Dôležitá informácia:

Ak si chcete pochutnať na skvelej, voňavej a navyše ešte aj zdravej kávičke, ochutnajte, ako chutí Bio zelená káva Dark Blend s príchuťou škorice značky Green Coffee, ktorú na náš trh výhradne dodáva firma Anserini. Výnimočnosť tejto bio mletej kávy spočíva jednak v bio kvalite a jednak v tom, že je vyváženou kombináciou 50% zelenej bio arabiky pre jej výnimočné zdravotné účinky a 50% praženej bio arabiky pre jej výnimočnú chuť. Ide teda o ideálnu kombináciu výbornej chuti bio praženej kávy s príchuťou škorice a pozitívnych zdravotných účinkov bio zelenej kávy.

Zrná zelenej kávy obsahujú vysoké množstvo kyseliny chlorogénovej a prírodných antioxidantov, ktoré sa pražením pri vysokej teplote z kávy strácajú. Kyselina chlorogénová urýchľuje metabolizmus tukov a cukrov, čo spôsobuje rýchlejšiu látkovú výmenu, ktorá podporuje zdravú telesnú hmotnosť, udržiavanie prijateľného množstva tuku v organizme, zdravé fungovanie kardiovaskulárneho systému a normalizuje hladinu cukru v krvi.

Bio zelenú kávu Dark Blend Škorica si môžete pripraviť na spôsob zalievanej kávy, alebo použiť French press, prípadne kávovar vhodný na mletú kávu.

Zloženie:

50 % zelená, praná, mletá BIO Arabica + 50 % pražená, mletá, BIO Arabica s príchuťou škorice.

womangalérie VŠETKY