Máte doma malých manekýnov ?

Farebné tričká s potlačou, krátke šortky a vzorované šaty patria tohto roku do detských šatníkov. Pre deti je najdoležitejšie pohodlie, kvalita a to, aby oblečenie bolo praktické. Doprajte svojím ratolestiam radost’ z módy a obliekania!

 dievcatko, Fashiondays

Nezáleží na tom, či vaše dieťa trávi prázdniny u babičky, na pláži alebo v meste, vždy sa musí v oblečeni cítiť výborne. Veľký dôraz sa kladie na pohodlné strihy, funkčnosť použitých materiálov a nápaditý dizajn.

“V súčasnosti už aj malé deti hovoria o obliekaní a nenechávajú to na svojích rodičoch. Chcú sa cítiť pohodlne , ale pritom sa im musí oblečenie páčiť , Preto sa v obchodoch stále častejšie objavujú jedinečné kolekcie oblečenia, ktoré spájajú funkčnosť , praktickosť a osobitý štýl,” hovorí Brand manažerka Fashiondays Lucie Andrýsková.

V móde pre dievčatá sú trendy výrazné kvetinové vzory, ktoré sa pekne vynímajú najmä na vzdušných sukniach a šatéch. Kolekcie oblečenia hrajú veselými farbami, geometrickými vzormi, originálnou potlačou zvierat,vecí, ornamentov, animovaných postavičiek a dalšími hravými motívmi , ktoré prebúdzajú detskú fantáziju. Nemusíte sa obávať ani lesklých aplikácií.

V šatníku chlapcov nájdete športovo ladené kúsky , ktoré priamo lákajú k zábave a prázdninovému dobrodružstvu a hodia sa aj na celodenné nosenie. Dôležitý je aj výber kvalitného materiálu , ktorý bude priedušný. Opať nechýbajú originálne potlače a nápisy rozličných veľkostí a farebných odtieňov. Pre formálnejšie chvíle je možné vyberať z bohatej ponuky košieľ, ktoré z vášho potomka urobia ozajstného elegána.

www.fashiondays.sk