Darčeky, po ktorých túži každá žena

Inovatívne kúsky, ktoré dostanú vás i jeho!

Máloktorý partner má toľko času, schopností a možností, aby nás potešil  darčekom, po ktorom skutočne túžime, ktorý je krásny a zároveň príjemný, navyše prinesie potešenie aj jemu… Nikdy však nezaškodí dať mu tip, čím by nás najviac potešil. Dobre predsa vieme, že muži nevedia čítať myšlienky a to, čo im nepovieme „polopatisticky“ zvyčajne ani nemáme…

Inovatívne

Najintímnejšie srdcové záležitosti
Srdcovou záležitosťou nielen pre vás, ale aj pre vášho partnera môžu byť napríklad rozkošné čipkované nohavičky, ktoré vám na zadočku vytvoria tvar srdca! Tieto nohavičky majú všetky ambície stať sa hitom sezóny jar/leto 2016. Krásnym a príjemným darčekom, z ktorého by sa potešila každá žena sú čipkové nohavičky v sérii troch kusov, ktoré sú zložené do tvaru ruže v sympatickej srdiečkovej škatuľke.

Romantické, nežné a veľmi sexy!
Ktorá z nás by netúžila mať krásne negližé,  v ktorom sa môže z času na čas partnerovi predviesť a zvádzať ho? Nemusia to byť len čipkové body, ale aj saténové kombinácie, ľahké jemné košieľky na tenké ramienka so vsadenou čipkou do dekoltu alebo po bokoch, ktorá vytvára romantickú a vzrušujúcu atmosféru. Neodmysliteľným doplnkom k body alebo košieľke je ľahučký župan v obľúbenej farbe – či už vzorovaný alebo jednofarebný je na vás, respektíve vašom obdarovateľovi.

Inovácie jar/leto 2016: Kontrast, modernosť a monochromatická paleta
A keď sme už pri spodnej bielizni, pozrime sa, aké inovácie a dizajnové novinky pre nás pripravili módni návrhári do najbližšej sezóny. Stále je veľmi dôležitá kvalita a perfektný strih. Napríklad, nová kolekcia bielizne značky Marks & Spencer sa dá charakterizovať takto: ultraromantická mäkkosť v popredí s krásou kvetín, čipkou a najjemnejšími detailmi. Kontrast, modernosť a monochromatická paleta sa tu stretávajú, aby priniesli vo výsledku maximálne elegantnú siluetu.

Inšpirované Riom
Nová kolekcia bielizne spomínanej značky je inšpirovaná aj faktom, že rok 2016 je rokom olympiády v Rio de Janeiro. Preto návrhári využívajú aj kombinácie výrazných farieb, moderný športový dizajn a nechýba hravý pohľad na pulzujúci život. Nakoniec, Rio je známe najmä svojim veselým a pestrým karnevalom.

Komfort pri nosení je samozrejmosťou
Nová sezóna – jar/leto 2016 prichádza aj s neustálym zlepšovaním. Okrem dizajnu sú dôležité detaily, ktoré nie sú viditeľné na prvý pohľad. Práve tie však majú vplyv na pohodlné nosenie a komfort pri celodennom nosení. To všetko však s maximálnym ohľadom na ženskosť a zvodnosť je predzvesťou toho, že túto bielizeň budeme nosiť veľmi rady a v obľube ju budú mať aj naši partneri – veď na ženu v takejto krásnej bielizni je určite veľká radosť pozerať sa.

-sz-

Foto: Marks & Spencer