SPÄŤ
Tehotenstvo

Liek na tehotenské nevoľnosti? Orálny styk!

Od: Sabína Zavarská 12.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Možno to bude znieť šialene, ale predstavte si, že táto myšlienka nie je len bláznivý nápad neukojeného manžela či partnera, ktorý trpí tehotenstvom svojej ženy, najmä vo vyšších štádiách alebo v prípade rizikového tehotenstva. Nedávno som si prečítala článok od psychológa Gordona Gallupa. Navrhol ako liek na ranné tehotenské nevoľnosti prehltnutie spermií. Nedá mi, aby som sa s Vami nepodelila o pár poznatkov z tohto článku:

tehotenské nevoľnosti

Namiesto styku orál?

Tento odborník tvrdí, že ženy, ktoré prehĺtajú spermie od partnera minimalizujú svoje nežiaduce prejavy tehotenstva. Môže to skutočne fungovať? Gallup presviedča, že tehotné ženy by nemali zabudnúť na partnerove potreby a nemali by sa zdržiavať sexu. Ak im je nepríjemné alebo z nejakého dôvodu nemôžu vykonávať pohlavný styk, mali by sexuálne potreby svojho partnera uspokojovať ústami. A to nielen kvôli partnerovi, ale najmä kvôli svojmu zdraviu.

 

Posilňuje naše trávenie

Pravidelná konzumácia mužského semena totiž údajne posilní a zrýchli ženské trávenie a metabolizmus, až tak, že postupne prestanú trpieť rannými nevoľnosťami. Ktovie, ako to tento odborník zistil. Nie je známe, či sa on sám postaral o tehotné ženy, ktoré trpeli nevoľnosťami alebo na základe čoho to vlastne zistil. Ranná nevoľnosť bola pripisovaná v minulosti už k mnohým a rôznych dôvodom. Napríklad hromadeniu spermií v tele, či prebudeniu niektorých hormónov.

Antidepresívne vlastnosti

Gordon Gallup pracuje na univerzite v Albane v New Yorku a semenu sa venuje prakticky celú svoju kariéru. Pred desiatimi rokmi mu vyšla kniha o antidepresívnych vlastnostiach semena a celé roky sa jeho profesijný a možno nielen profesijný záujem týka konzumácie spermií a hľadaniu pozitívnych vplyvov na ženy. K tomuto záujmu ho údajne prebudil výskum, ktorý ukázal, že existuje súvislosť medzi orálnym sexom a zníženým výskytom preeklampsie, nebezpečného tehotenského ochorenia. Známy je ako autor takzvaného zrkadlového testu, na základe ktorého sa dá merať sebavedomie zvierat.

Cenné zloženie

Psychológ v denníku Daily Mail zároveň varuje svojich čitateľov, že nechce navádzať na to, aby ľudia nepoužívali pri sexe kondóm, ale spermie majú podľa neho výrazné psychologické vlastnosti: „Je zrejmé, že nechcené tehotenstvo alebo sexuálne prenosná choroba by prekonala prípadné výhodné psychologické účinky spermií.“ Viete, čo obsahuje dávka mužského semena? Fruktózu, vodu, kyselinu askorbovú, kyselinu citrónovú, enzýmy, bielkoviny, stopy fosfátov, bikarbonátov, zinku a malé množstvo tuku. Obsahuje približne 20 kalórií.

Ak máte chuť…

Druhá vec je, že podľa môjho názoru, tehotná žena, ktorá trpí rannými nevoľnosťami, nemá v tom čase veľkú chuť realizovať orálny sex, častokrát môže byť rada, že stihne dobehnúť na záchod… Nuž, ale psychológ zrejme mal na mysli priebežnú a pravidelnú konzumáciu spermií, nie práve vtedy, keď je najhoršie. Ako zistiť, či je to pravda alebo nie? Žiaľ, iná možnosť ako to otestovať neexistuje. Ak máte chuť a chystáte sa byť tehotná, či už ste a necítite sa najlepšie, nič vám nebráni vykonať domáci test.

womangalérie VŠETKY