Blíženci milujú fantáziu

Blížencov priťahujú partneri, ktorých môžu objavovať a skúmať. Ak si ich chcete získať, nechajte ich hovoriť – rozhovor s nimi je poučný a zábavný. Začnete sa s nimi smiať skôr, ako si to uvedomíte. 

Blíženci milujú fantáziu

Blíženci milujú fantáziu, dokážu robiť viac vecí odrazu, neznášajú však pesimizmus, nudu, nervozitu a hádky. Láska, sex a erotika sú pre Blíženca vzrušujúce expedície do neznáma. Chce všetko vyskúšať. Jeho ruky a dotyky nepoznajú žiadne tabu. Je majstrom predohry a rád strieda polohy.  Túži, aby sa jeho partnerka zvíjala vášňou pod jeho dotykmi. 

Žena – Blíženec  je rozporuplná a platí to i v erotike. Miluje sa spontánne  Potrpí si na sexi bielizeň a erotické hračky. Sex s ňou je  veľmi vášnivý. Nebráni sa ani experimentom a  “rýchlovkám” na tých najnezvyčajnejších miestach.

Blíženec je dobrým milencom a dokáže svojmu partnerovi, či partnerka dopriať presne to, po čom túži. Dokonca, je takým majstrom, že dokáže svojho partnera presvedčiť o tom, že túžia obaja po tom istom. Blíženci milujú fantáziu.