Blíženci na mesiac apríl

Milá čitateľky a čitatelia,

prišla k nám jar. Avšak tá tohtoročná je úplne iná, ako tá minuloročná, iná, aké sme zažívali v minulosti, akú zažívali naši rodičia i prarodičia…

Napriek tomu, že aj tohto roku nám krásne rozkvitajú stromy, sviežo sa zazelenala nová tráva  a tešia nás pestré farby jarných kvetov, šteklí nás hrejivé slniečko a celá príroda sa prebúdza, mnohí z nás si  tieto zdanlivé samozrejmosti nedokážu naplno  vychutnať a potešiť sa z nich. Naša pozornosť sa upriamuje k mimoriadne vážnej situácii, keď nebezpečná epidémia ohrozuje zdravie i životy nás i našich blízkych. Veru, za posledné týždne sa toho okolo nás udialo viac než dosť a náš život sa zmenil na nepoznanie. Viac ako inokedy si uvedomujeme, akí sme zraniteľní a takmer bez rozdielu prežívame podobné starosti ako ľudia v rôznych častiach sveta. Tak veľmi potrebujeme nádej, že sa z tohto ťažkého sna čoskoro prebudíme do krajších dní, keď svet bude taký ako predtým!

Vlastne, bohatší o skúsenosti by sme sa mali, každý svojím dielom, snažiť o to, aby svet bol lepší ako predtým. Hľadajme útechu v prírode, upokojme svoju myseľ a ponorme sa sami do seba, aby sme sa naučili vnímať a rozlíšiť to, čo je pre nás dôležité. Keď sa upokojíme a stíšime, možno budeme prekvapení, aké posolstvá ku nám prichádzajú z prírody. A vtedy si uvedomíme, že sme s ňou prepojení  oveľa viac, než sme si mysleli. Akoby sme na to v uplynulých hektických rokoch trochu pozabudli… Teraz, v ťažkých chvíľach, však opäť mnohí z nás objavili a obnovili to vzácne puto a nachádzame v prírode útechu a pocit bezpečia. Presne taký, aký deti cítia u svojej matky. A to je dobre – je najvyšší čas, aby sme si to uvedomili.

Začítajte sa teda do aktuálneho horoskopu a zamyslite sa nad tým, čo Vám radia čisté prírodné bytosti – víly.

Zo srdca Vám želám, aby rozbiehajúca sa jar priniesla do Vašich domovov zdravie a pohodu. A nech do Vašich sŕdc  zavíta viac porozumenia a lásky!

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Blíženci na mesiac apríl

Láska a vzťahy:

Blíženci, tento mesiac to bude tak trochu zvláštne: Tí, čo sú zadaní, by si mali tak trochu vstúpiť do svedomia a zamyslieť sa nad tým, či dávajú dostatočne svojmu partnerovi najavo svoju lásku a či to, čo od neho dostávajú, neberú ako samozrejmosť. Uvedomte si, prosím, že nič na tomto svete nie je samozrejmé a nič netrvá večne. Nespoliehajte sa naňho pri riešení všetkých problémov a skúste mu prejaviť viac nežnosti a oddanosti. Lásky nie je nikdy dosť a takisto ani jej prejavov. Váš partner potrebuje cítiť, že ho máte radi a záleží vám na ňom. Práve teraz je to veľmi dôležité! A ak by ste náhodou mali tendenciu s nostalgiou spomínať na staré časy a na niekoho, s kým ste v minulosti boli šťastní. Nenamýšľajte si, že by to tak bolo aj teraz. Ten príbeh jednoducho skončil, pretože to tak malo byť! Neriskujte!

Blíženci, vo všeobecnosti, získajú s pribúdajúcim teplejším počasím väčšiu príťažlivosť, čo môže mať za následok, že si môžu život celkom pekne užívať. Nezadaní budú mať šťastie na zoznámenia, ale nevyzerá to na to, že známosti z toho mesiaca by mali byť veľmi perspektívne… Majte sa na pozore, ľahko by ste sa mohli zamotať s osobou, ktorá by vám mohla do života priniesť problémy. Nepúšťajte sa do dobrodružstiev!

Kariéra a financie:

V práci budete úspešní a vaše tempo asi nič nezastaví – ani veľké úlohy, ani krátke termíny, ba ani neprajní kolegovia. Najmä po Veľkej noci by ste mali pocítiť príval energie a dobrých nápadov. Dokonca pocítite túžbu i potrebu rozšíriť svoje vedomosti a doplniť si vzdelanie v istej oblasti. Nemali by ste to však so svojím zrýchleným tempom preháňať, aby ste ku koncu mesiaca, keď sa bude žiadať plné nasadenie, stačili s dychom!

Zdravie:

Mali by ste šetriť svoje sily a predovšetkým si dopriať dostatok spánku, ako aj dobrý pitný režim. Veľmi vám prospejú prechádzky a pobyt vonku – hoci aj doma na dvore, či na balkóne. Pokiaľ ide o jedlo, zvoľte si ľahšiu stravu a nezabúdajte ani na ovocie a zeleninu. Po práci by ste si mali dopriať aj zábavu, prípadne tak trochu oprášiť niektoré staré aktivity, ktorým ste sa v minulosti venovali. Možno vás k tomu privedú priatelia.

Blíženci na mesiac apríl – Čo vám radia víly:

Blíženci na mesiac apríl
https://www.shutterstock.com

Počúvajte hudbu – umocňuje vašu schopnosť zhmotňovať vaše priania…

Hudba nás zahaľuje do neviditeľného ochranného plášťa, ktorý odráža negatívne energie a pozdvihuje naše myšlienky do radostných výšin. Počúvajte hudbu, ktorá sa vám páči tak často, ako je to len možné a ak máte chuť, tak si aj sami pospevujte a myslite pritom na veci, ktoré chcete, aby sa vám splnili. Pomocou hudby sa vaše sny môžu premeniť na skutočnosť.

Najprv si ticho sadnite a myslite na svoje priania. Predstavujte si, že sa vaše priania už splnili a snažte sa túto skutočnosť precítiť v oblasti brucha ako príjemné teplo. Naplňte svoje srdce vďačnosťou a začnite si spievať. Týmto spôsobom vynesiete svoje sny do éteru a začnú sa premieňať na skutočnosť.

znamenieBlíženci

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

Blíženec rád býva zaľúbený, ale má rád aj nezávislosť. Do ľúbostného dobrodružstva síce vloží celú svoju dušu, no jeho citový náboj rýchlo vyprchá. Muž Blíženec…...

Blíženci milujú fantáziu

Blížencov priťahujú partneri, ktorých môžu objavovať a skúmať. Ak si ich chcete získať, nechajte ich hovoriť – rozhovor s nimi je poučný a zábavný. Začnete…...

Láska Blíženci

Ľudia narodení v znamení Blížencov nemajú veľký zmysel pre stále a verné vzťahy. Objekty svojej lásky dokážu rýchlo a často meniť a neraz tým spôsobujú…...

Manželstvá Blížencov

Blíženci takmer vžy milujú dvoch ľudí naraz a neradi sa medzi nimi rozhodujú. Napriek tomu môžu vytvoriť harmonické manželstvo, a to najlepšie s človekom, ktorého…...

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Vládnucou planétou tohto mužského znamenia je Merkúr. Blížencov zo živlov priťahuje vzduch. Povahovo patria k večne nepokojným až rozdvojeným sangvinikom. I keď sú húževnatí, na druhej strane…...