Býk na mesiac apríl

Milá čitateľky a čitatelia,

prišla k nám jar. Avšak tá tohtoročná je úplne iná, ako tá minuloročná, iná, aké sme zažívali v minulosti, akú zažívali naši rodičia i prarodičia…

Napriek tomu, že aj tohto roku nám krásne rozkvitajú stromy, sviežo sa zazelenala nová tráva  a tešia nás pestré farby jarných kvetov, šteklí nás hrejivé slniečko a celá príroda sa prebúdza, mnohí z nás si  tieto zdanlivé samozrejmosti nedokážu naplno  vychutnať a potešiť sa z nich. Naša pozornosť sa upriamuje k mimoriadne vážnej situácii, keď nebezpečná epidémia ohrozuje zdravie i životy nás i našich blízkych. Veru, za posledné týždne sa toho okolo nás udialo viac než dosť a náš život sa zmenil na nepoznanie. Viac ako inokedy si uvedomujeme, akí sme zraniteľní a takmer bez rozdielu prežívame podobné starosti ako ľudia v rôznych častiach sveta. Tak veľmi potrebujeme nádej, že sa z tohto ťažkého sna čoskoro prebudíme do krajších dní, keď svet bude taký ako predtým!

Vlastne, bohatší o skúsenosti by sme sa mali, každý svojím dielom, snažiť o to, aby svet bol lepší ako predtým. Hľadajme útechu v prírode, upokojme svoju myseľ a ponorme sa sami do seba, aby sme sa naučili vnímať a rozlíšiť to, čo je pre nás dôležité. Keď sa upokojíme a stíšime, možno budeme prekvapení, aké posolstvá ku nám prichádzajú z prírody. A vtedy si uvedomíme, že sme s ňou prepojení  oveľa viac, než sme si mysleli. Akoby sme na to v uplynulých hektických rokoch trochu pozabudli… Teraz, v ťažkých chvíľach, však opäť mnohí z nás objavili a obnovili to vzácne puto a nachádzame v prírode útechu a pocit bezpečia. Presne taký, aký deti cítia u svojej matky. A to je dobre – je najvyšší čas, aby sme si to uvedomili.

Začítajte sa teda do aktuálneho horoskopu a zamyslite sa nad tým, čo Vám radia čisté prírodné bytosti – víly.

Zo srdca Vám želám, aby rozbiehajúca sa jar priniesla do Vašich domovov zdravie a pohodu. A nech do Vašich sŕdc  zavíta viac porozumenia a lásky!

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Býk na mesiac apríl

Láska a vzťahy:

Býci, čo sa to deje vo vašom vzťahu? Je možné, že stále opakujete tie isté chyby. Povedali ste partnerovi, čo ste mu nemali povedať, alebo ste možno dokonca aj urobili niečo, čo ste nemali urobiť… Nečudujte sa teda, že to partner nevie prežuť a stráviť. Na to však bolo treba myslieť skôr, pretože teraz sa môže ťažšie naprávať to, čo sa pokazilo. Tu sa odporúča iba trpezlivosť a obojstranná snaha o to, aby sa vzťah vrátil do normálnych koľají. V niektorých prípadoch môže ísť aj o nenaplnenú lásku  alebo o nedorozumenie vo vzťahu, na ktorom vám záleží. Pokúste sa vysvetliť si to – ak sa to nepodarí, tak asi nastal čas hľadať svoje šťastie niekde inde.

Mimochodom, Býci, práve v čase, keď sa vaše znamenie ujíma vlády, rysuje sa pre vás veľmi zaujímavé obdobie. S ním môže prísť aj šťastie v láske, ktoré si mnohí z nás budú riadne vychutnávať. Ale opatrne! Najmä ak sa nechcete veľmi viazať. Jarné obdobie vám môže riadne zamotať hlavu i skomplikovať život! Nezadaní majú veľkú šancu práve v tomto období stretnúť svoju lásku.

Problémy môžu nastať v rodinnom kruhu, kde môžu vznikať rôzne nezhody a hádky. Aby ste sa im vyhli, nesnažte sa v tomto čase s partnerom nič veľké plánovať – je zrejmé, že budete mať úplne odlišné názory.

V zamestnaní by sa vám však v týchto dňoch malo celkom dobre dariť.

Kariéra a financie:

Tento mesiac bude pre vás, pokiaľ ide o kariérne záležitosti, celkom úspešný. Na rozdiel od súkromného života, kde môžu prebiehať rôzne turbulencie, v práci sa vám bude dariť. Aj pri plnení náročných úloh. To vám zvýši sebavedomie a mnohým aj upevní pozíciu. Aj to bude možno dôvodom toho, že mnohí zaregistrujú závistlivé pohľady kolegov. Či uštipačné žarty kolegov, ktorí budú mať pocit, že nie sú takí zvýhodnení.

Zdravie:

Ak patríte k tým, ktorí sa zamýšľajú nad tým, že by mali nejako upraviť svoju váhu, postavu i kondíciu, zabudnite na drastické diéty. To nie je nič pre vás! A takisto ani prehnané športové výkony. Doprajte si jedlá, ktoré máte radi, aby vás jedlo i jedenie tešilo. Veď aj to je jedna z dôležitých životných radostí. Jedzte však pravidelne a upravte veľkosť svojich porcií. Namiesto športových výkonov si radšej doma pravidelne zacvičte, alebo sa vydajte na krátku, svižnú prechádzku.

Býk na mesiac apríl: Čo vám radia víly:

Býk na mesiac apríl
https://www.shutterstock.com

Alchýmia

Ocitli ste sa na vrchole svojich síl. Vás a všetky vaše aktivity obklopuje energia úspechu. Vaše myšlienky a želania sa okamžite zhmotňujú, takže si dajte veľký pozor na to, po čom túžite a čo si želáte… Mali by ste si však dať pozor aj na svoje negatívne pocity, pretože v tomto čase máte schopnosť zhmotňovať aj problémy – ak na ne myslíte. Myslite teda iba na dobré a pekné veci. Nachádzajte potešenie vo svojej kreativite, vďaka ktorej zažívate príjemné chvíle. Pri samotnom tvorení, aj z výsledkov svojej činnosti. Tým, viac, ak z nej majú radosť aj ostatní. A buďte vďační za tento dar, ktorý nemá každý!

znamenieBýk

Býk je vytrvalý

Z mnohých hľadísk by sa mohlo zdať, že Býk je ideálnym milencom, pretože sa miluje nesmierne rád. Od puberty fantazíruje o vášnivých vzťahoch a keď…...

Spoľahlivý Býk

Od Býka síce nemožno očakávať veľkú iniciatívu, ale ak sa tak predsa stane, bude to skutočne veľmi príjemné. Býk je síce pôžitkár, ale je veľmi…...

Láska Býk

V láske a citovej oblasti bývajú ľudia – Býci verní a prítulní. Lásku chápu ako prirodzenú súčasť života a záležitosť srdca. Pokiaľ ide o mužov,…...

Manželstvá Býkov

Ak sú planéty v dobrej konštelácii, ľudia narodení v znamení Býka bývajú dobrými manželmi, rodina často býva jediným zmyslom ich života. Ak chcú byť v…...

Býk (21. apríl – 20. máj)

Vládcom tohto ženského znamenia je Venuša. Býk má zmysel pre prirodzenosť a inštinkty a ako živel ho priťahuje Zem. Flegmatická povaha podporuje vzťah k umeniu a prírode, ale žiaľ,…...