Býk na mesiac december

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Býk
Býk na mesiac december
Láska a vzťahy:

V predvianočnom čase budete toho chcieť veľa stihnúť a zúčastniť sa mnohých zaujímavých podujatí, takže veľa času na lásku vám akosi neostane. Možno aj preto sa v záplave toľkých dojmov môže stať, že svojmu partnerovi nebudete venovať toľko pozornosti, koľko by si zaslúžil. Nepodceňujte to a nepovažujte nič za samozrejmé, pretože to, čo platilo včera, nemusí platiť donekonečna.

Predvianočný zhon obmedzte na to najdôležitejšie a dobre si zvážte, čo všetko z toho, čo chcete stihnúť a podniknúť, stojí za to. Oveľa lepšie urobíte, ak sa budete sústrediť na vzťahy s najbližšími i dobrými priateľmi.

Túžbu po hmotných statkoch potlačte. Počas vianočných sviatkov sa sústreďte na svoju rodinu a blízkych priateľov a nezabúdajte sa venovať svojmu partnerovi. Práve toto je veľmi potrebné, pretože v návale  iných vecí, ktoré by ste v tomto čase tak veľmi chceli stihnúť,  možno ste si nevšimli, že jeho city už trochu ochladli a že namiesto nežnosti sa do vášho vzťahu vkráda rutina.

Našťastie, Vianoce sú kúzelné obdobie, keď možno mnohé napraviť a vrátiť všetko do starých, dobrých koľají. Aj v láske to môže znova zaiskriť, len netreba zaspať na vavrínoch. A dobrá rada na záver: Určite si treba dať pozor na ústa, aby ste niekoho neurazili. Mimoriadne nebezpečné obdobie je tesne po Vianociach – preto skôr než niečo poviete, dobre si to premyslite a snažte sa byť svojim blízkym oporou…

Kariéra a financie:

Je možné, že sa vám celkom nepozdáva všetko, čo sa u vás na pracovisku deje. Možno sa vám nepáčia ani určité reorganizačné zmeny, ktoré sa chystajú, ale nenechajte sa vyviesť z miery. Žiadna kaša sa totiž nezvykne jesť taká horúca, ako sa uvarí. V každom prípade, do 12. decembra buďte vo vlastnom záujme ústretoví a robte to, čo sa od vás vyžaduje. Nenechajte sa strhnúť do diskusií, ktoré by vám mohli viac uškodiť ako pomôcť. Nové plány si dobre premyslite a ak zistíte, že nadriadení vám dôverujú viac ako ostatným, vážte si to.

Zdravie:

V predvianočnom zhone tiež budete chcieť stihnúť stretnúť sa s kolegami, aj splniť všetky požiadavky rodiny. Žiaľ, máte pocit, akoby vám chýbala energia. Aby ste si sústredene všetko dobre zorganizovali, odporúčame vám Anjelskú kúru SERAFIN – STRES A ÚNAVA, ktorá pozostáva z chutného čajového koncentrátu Stres a vyčerpanie, tinktúry Rozchodnica a kapsúl Horčík + B6.

Táto kúra vám výborne pomôže odbúrať vplyv predvianočného zhonu a zároveň vám pomôže lepšie sa koncentrovať. Kúru užívajte denne počas celého mesiaca.

znamenieBýk

Býk je vytrvalý

Z mnohých hľadísk by sa mohlo zdať, že Býk je ideálnym milencom, pretože sa miluje nesmierne rád. Od puberty fantazíruje o vášnivých vzťahoch a keď…...

Spoľahlivý Býk

Od Býka síce nemožno očakávať veľkú iniciatívu, ale ak sa tak predsa stane, bude to skutočne veľmi príjemné. Býk je síce pôžitkár, ale je veľmi…...

Láska Býk

V láske a citovej oblasti bývajú ľudia – Býci verní a prítulní. Lásku chápu ako prirodzenú súčasť života a záležitosť srdca. Pokiaľ ide o mužov,…...

Manželstvá Býkov

Ak sú planéty v dobrej konštelácii, ľudia narodení v znamení Býka bývajú dobrými manželmi, rodina často býva jediným zmyslom ich života. Ak chcú byť v…...

Býk (21. apríl – 20. máj)

Vládcom tohto ženského znamenia je Venuša. Býk má zmysel pre prirodzenosť a inštinkty a ako živel ho priťahuje Zem. Flegmatická povaha podporuje vzťah k umeniu a prírode, ale žiaľ,…...