Baran na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Baran

Baran na mesiac apríl

Láska a vzťahy:

Nezadaní Barani, v tomto období vašich narodenín bude vám kraľovať vaša vládnuca planéta Mars, ktorá vám dodá silnú vibráciu a umocní pozornosť o vašu osobu. Preto o vzťah s vami v tomto období bude veľký záujem. Treba si však dávať pozor, aby ste si správne vybrali a nenaleteli niekomu, kto vašu silnú energiu bude chcieť len využiť. Rozhodujte sa aj vašou intuíciou a rozumom – nielen srdcom, aby ste boli šťastní.

Zadaní Barani, aj vy pocítite silnú energiu prichádzajúcej jari. Tí, ktorí ste šťastní vo vzťahu, budete rozmaznávať svoje polovičky. Tí, ktorí sú menej spokojní, pozor, aby ste nepadli do pasce nečakaných a horúcich flirtov, ktoré by vám mohli skomplikovať život. Hlavne všetko s mierou… J

 

Kariéra a financie:

V tejto sfére vám ide tiež veľmi pozitívne obdobie – treba si len správne vybrať, aké ponuky prijmete, aby to bolo pre vás finančne, ale aj z pohľadu kreativity zaujímavé. A najmä, prihliadnite na jeden dôležitý bod: Z toho množstva ponúk si vyberte tú, ktorá je časovo najdlhodobejšia. Nezabudnite, vy sa môžete rozhodnúť.

Zdravie:

Pozor na priedušky a zápaly, ako aj na respiračné ochorenia. Nepodceňujte jarnú únavu a doprajte si dostatok odpočinku a pohyb.

Váš kvet: Biela ľalia (ale s mierou a nie do spálne)… 🙂

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY