Baran na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

možno ste si to ešte ani neuvedomili, ale pravda je taká, že leto sa nám pomaly prelína do druhej polovice. Ak ešte stále premýšľate nad svojou dovolenkovou destináciou, alebo vás to ešte niekam ťahá, dovoľte, aby sme každému znameniu poradili, kde by ste sa cítili dobre a našli si to svoje podľa vibrácií Vašich energií.

Vaša Katarína

Baran

Baran na mesiac májLáska a vzťahy:

Nezadaní Barani, ak máte pocit, že v poslednom období sa okolo vás krútilo veľa adeptov, ktorí mali vážny záujem si s vami niečo začať, a vás to aj na začiatku tešilo, ale potom ste mali pocit, že musíte zutekať, nemajte z toho zmiešané pocity. Vaša intuícia pracuje skvele. Venujte sa teraz sebarealizácii a financiám a na chvíľu zabudnete na urputné hľadanie, no a koncom augusta a začiatkom septembra nečakane vstúpi do vášho osudu tá správna osoba, ktorá môže byť aj z cudziny.

Zadaní Barani, podľa konštelácií hviezd vo vašich vzťahoch by mal byť teraz pokoj. Možno až taký, že vášmu ohnivému znameniu to bude aj prekážať… J

Namiesto domŕzania do partnera pre nič za nič pretransformujte svoju energiu do zorganizovania spoločného dobrodružného výletu…

 Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti, okrem stabilných, fungujúcich alebo zabehaných záležitostí, sa vám nečakane budú otvárať aj nové zdroje príjmov. Treba si to zvážiť, treba si stanoviť svoju cenu. Môžu to byť pracovné projekty aj na dlhú trať a s nadštandardným finančným ohodnotením.

Zdravie:

Dávajte si pozor na zápaly kĺbov, aj keď je teplé letné obdobie.

Dovolenky pre vaše znamenie:

Keňa, Bosna a Hercegovina

Save

Save

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY