Baran na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 Tento článok ste už hodnotili
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Baran na mesiac novemberBaran

Prognóza na rok 2019:

Už od januára budete pociťovať svoju vnútornú silu a energiu sa zastabilizovať, čo je pre vaše znamenie veľmi dôležité. Vaša planéta Mars vás podporí, a to najmä v pracovnej a finančnej oblasti. Dostanete šance, kde sa nebudete musieť prispôsobovať a môžete realizovať v tejto oblasti to, o čom ste možno len dlhé roky snívali, či plánovali… Podmienky sa vám budú ľahšie otvárať, budete stretávať tých správnych ľudí, ktorí vás posunú a možno medzi nimi nájdete i takých, ktorým ste v minulosti pomohli vy a oni na to nezabudli. V tomto roku si môžete smelo udávať vaše finančné podmienky podľa vašich predstáv.

Rok 2019 vám otvorí truhlicu možností a financií.

Vo vzťahoch to môže byť trochu komplikovanejšie. Nevracajte sa do starých lások, ktoré ste uzavreli. Ak žijete v trvalom zväzku, skúste na ňom popracovať, oživiť ho – najmä ak máte maloleté deti. Veľmi dobrý čas na zmenu bývania. Tí, ktorí ste single, do jesenného obdobia karty ukazujú len krátkodobé voľné vzťahy, ale vás tá sloboda nebude zaťažovať. Bude vám priať v tom, aby ste si naplnili váš kalich želaní a všetkého toho, čo ste si doteraz priali (cestovanie, objavovanie nových miest, nasávanie nových poznatkov a venovanie sa duchovnému rastu).

Záujem opačného pohlavia bude čulý, ale bude záležať na vás, či sa v tomto období budete chcieť viazať.

Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na chrbticu, pohybový aparát a zápalové ochorenia.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY