Baran na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Baran

Baran na mesiac júl

Láska a vzťahy:

Nezadaní Barani, v tomto období vyžarujete zvláštnu príťažlivú energiu, a to bude priťahovať zaujímavé typy opačného pohlavia. Môžete sa nechať trošku uniesť na vlne eufórie, ale pozor. Neurobte chybu, musíte vycítiť toho správneho, ktorý to myslí vážne. Lebo ak budete zo súčasnej situácie veľmi roztopašní, tí lichotníci by z vášho okolia mohli pomaly zmiznúť. Ostane len jeden – ten správny, ale nesmiete ho podceniť a dlho skúšať jeho trpezlivosť… J

Zadaní Barani, hoďte za hlavu všetky starosti, do augusta – ak sa dá – už neriešite s partnerom žiadne vážne záležitosti. Skúste mu preukázať vašu priazeň a lásku – máte najvyšší čas vyraziť na nejaké romantické miesto vo dvojici. 

Kariéra a financie:

V tomto čase, napriek tomu, že by sa vám malo mimoriadne dobre dariť, doriešte to najnutnejšie a choďte si oddýchnuť. Vypnite myseľ – už od augusta sa vám budú hrnúť pracovné príležitosti, ponuky na nové projekty, budete musieť byť koncentrovaní a oddýchnutí, budete sa rozhodovať medzi viacerými možnosťami, ale v prvom rade musíte hľadieť na finančnú odmenu. Ak sa nepodceníte, čaká vás už teraz – od roku psa – dlhodobé pracovné a finančné zázemie. 

Zdravie:

Mimoriadnu pozornosť venujte obličkám a močovým cestám, veľa kúpania vám môže spôsobiť mierne infekcie. Treba si posilniť imunitný systém a dopriať si veľa červeného ovocia.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Barana:

Do kúpeľa pridajte olej z pačuli, lupene z červených ruží a zapáľte červené sviečky…

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY