Baran na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

Baran na mesiac jún

Baran

Láska a vzťahy:

Nezadaní Barani, vaša ohnivá energia v tomto období piští po láske. Ale vaša zodpovednosť a zviazanosť s pracovnými aktivitami vám nedovolí urobiť si čas pre seba. Neplánujte veľa, urobte si dovolenku a odcestujte niekam… Čaká vás nečakané romantické dobrodružstvo, ako vystrihnuté z filmu, ktoré vás nabije energiou. Aj keby to nebol partner na celý život, po návrate budete ako vymenení, pritiahnete si stabilného partnera.

Zadaní Barani, pre vás takisto platí, aby ste vymysleli niečo, čo vás vytrhne z každodennej rutiny a všednosti. S partnerom, alebo bez  😛 si naplánujte niekoľkodňovú nevšednú dovolenku. Splňte si týmto vaše staré sny… Tiež sa nabijete energiou, ktorú tak veľmi potrebujete k tomu, aby všetko fungovalo aj v zabehanom partnerstve k vašej spokojnosti.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti všetko bude fungovať ako po masle. Teraz je ten správny čas úspešne zavŕšiť rozbehnuté pracovné projekty. Ale nevrhajte sa hneď do nových – musíte si najprv oddýchnuť, takže si ešte predtým doprajte voľno. Od augusta vás čaká tiež veľmi úspešné obdobie, kde sa vám naplnia finančné a kariérne predstavy.

Zdravie:

Pozor na silné alergie, nepodceňujte dráždivý kašeľ a zápaly, či slzenie očí.

Vaše minulé životy:

Staré Arménsko, kde ste boli radcami a vizionármi panovníkov alebo významných bojovníkov.

Amerika dvadsiatych rokov, novinári, ktorí písali o vtedajšej smotánke, spisovateľoch, hercoch, hudobníkoch a zbohatlíkoch a zúčastnili sa nespočetného množstva nekončiacoch sa večierkov zlatej éry tej doby.

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY