Baran na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Baran

Baran na mesiac máj

Láska a vzťahy:

Nezadaní Barani, je obdobie vašich narodenín, vašej narastajúcej sily a energie. Vládne vám planéta Mars. Nepodľahnite starým pokušeniam a nevracajte sa do starých vzťahov, v tomto období sa vám tieto veci môžu diať, ale vy choďte ďalej, lebo vás čaká niečo nové, krásne a vášnivé v oblasti lásky.

Zadaní Barani, aj vo vás bude vibrovať silná energia, a je to len na vás, či podľahnete pokušeniu… J Alebo či celú tú silu pretransformujete do osvedčeného alebo zabehaného vzťahu, ktorý môžete príjemne oživiť a posunúť do vyššieho levelu. Svoj partnerský život máte teraz pevne vo svojich rukách a len vy rozhodujete, čo ďalej…

Kariéra a financie:

Pracovne a kariérne máte pred sebou takmer magické obdobie – nové a nečakané možnosti zaujímavej práce a sebarealizácie, aj s vysokým finančným ohodnotením, vám priamo padne do lona. Vy sa musíte len rozhodnúť, čo si vyberiete a naplánovať si čas, aby ste sa týmto novým možnostiam mohli aj venovať, bez toho, že by vám pohltili všetky vaše voľné chvíle. 

Zdravie:

Dajte si v tomto období pozor na infekčné choroby, najmä na zápaly močových ciest. Odporúčala by som veľa vitamínu C a brusnice v každej forme.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne Boh Mars a kameň ónyx a sardonyx. Tieto kamene si môžete kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku samotný kameň. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom alebo na pracovnom stole.

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY