Baran na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Baran na mesiac marec

Baran

Láska a vzťahy:

Nezadaní Barani, ak sa vám v zimných mesiacoch nepodarilo nadviazať vzťah, alebo ste si silou-mocou nahovárali ilúziu vzťahu a teraz sa cítite frustrovaní a sklamaní, verte, že to tak všetko malo byť, aby sa pravda ukázala a aby ste sa vy upokojili. Ale po vašich narodeninách máte mimoriadne dobré aspekty na to, aby ste stretli nečakane stabilného životného partnera, ktorý vás bude milovať a chápať.

Zadaní Barani, skúste sa pousmiať nad bežnými dennými škriepkami, nenechajte sa vtiahnuť do víru negatívnych emócií, skúste meditovať, nevidieť partnera stále len z negatívnej stránky iba preto, že vy ste vyčerpaní a dohodnite sa na nejakom relaxačnom pobyte.

Kariéra a financie:

Doriešte si všetky staré pracovné záležitosti. Ak si všetko vyčistíte a ukončíte, môžete očakávať nové zmeny, pracovné príležitosti a nové finančné toky zo zdrojov, odkiaľ by ste ani nečakali. Preto musíte byť pripravení a vnímaví (a najmä oddýchnutí 🙂 ) na nové podnety.

Zdravie:

Pozor na zmeny počasia a oslabený imunitný systém. Hrozia vám choroby dýchacích ciest. (Nemali by ste podceňovať prvé jarné slniečko, môže byť klamlivé a zradné – predsa len je ešte chladno!

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Nájdite si strom – vŕbu, najlepšie niekde pri tečúcej vode, objímte ju a poproste, nech vám odplaví všetko zlé a negatívne z uplynulého času. Potom poďakujte živlom. Je to veľmi silná očista.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY