Baran na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Baran na mesiac september

Baran

Láska a vzťahy:

Nezadaní Barani mali počas leta veľkú šancu stretnúť veľkú lásku. Ak sa tak ešte nestalo, šanca ešte stále trvá, ale už nie je taká silná ako cez prázdniny a dovolenky. Hviezdy vám však sľubujú, že do konca roka by ste svoju veľkú lásku mali stretnúť… Mali by ste viac chodiť medzi ľudí a nebrániť sa novým kontaktom. Zadaní Barani, ktorým záleží na partnerovi, mali by sa snažiť tráviť s ním čo najviac spoločného času. Vášmu vzťahu veľmi pomôže spoločný víkend niekde mimo domu, alebo aspoň celodenný pobyt v prírode. Pokiaľ ide celkovo o vzťahy s ľuďmi, máte úžasnú vlastnosť, vytiahnuť z ľudí informácie, ktoré potrebujete vedieť – tentoraz vás to však veľmi nepoteší – skôr budete sklamaní…

Kariéra a financie:

Ak vás trápi nedostatok sebavedomia, mali by s ste popracovať na jeho zvýšení a posilnení – iba sebavedomí ľudia môžu byť úspešní. Tých, ktorí majú málo sebavedomia, dosť často trápi nedostatok. Pri plnení pracovných povinností buďte mimoriadne pozorní, aby ste si nenarobili zbytočné problémy. Pokiaľ ide o financie, hrozia vám nečakané výdavky – buďte preto opatrní, aby ste výdavky čo najviac znížili, prípadne znížili na minimum.

Zdravie:

Tento mesiac bude dosť náročný na psychiku – mali by ste si dopriať čo najviac spánku a oddychu, nepozerajte dlho a zbytočne televízor. Ani nočná práca pri počítači vám teraz neosoží. Ak vaše telo už dlhší čas vysielalo signály, že so zdravím niečo nie je celkom v poriadku a tieto signály stále pretrvávajú, mali by ste sa vybrať k lekárovi, aby ste predišli zbytočným problémom.

Save

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY