Baran na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Baran na mesiac september

Baran

Láska a vzťahy:

Tak to vyzerá, že nastal čas urobiť si poriadok vo svojich intímnych záležitostiach a mnohé si ujasniť – napríklad to, čo vlastne chcete a po čom túžite. Možno to prinesie novú energiu aj do vzťahov, ktoré v minulosti tak trochu stagnovali. Niektorých môžu potrápiť pocity žiarlivosti, alebo sa môže stať, že partner bude žiarliť na vás… Z toho môžu vyplývať partnerské nezhody a následné udobrovania, ktoré môžu mať svoje čaro… Koncom mesiaca by sa mráčiky na nebi lásky mali vytratiť a vy by ste si mohli užívať celkom príjemné obdobie. Nezadaní majú šancu stretnúť svoju veľkú lásku. Tí, ktorí majú pocit, že by od života chceli viac, ako momentálne dostávajú, nemali by klesať na duchu – niekedy stačí len zmeniť taktiku, alebo robiť niektoré veci ináč. Vy predsa dobre viete, že napokon vždy dosiahnete takmer všetko, čo chcete…

Kariéra a financie:

U tých, ktorí pracujú, môžu v septembri prísť nejaké prekvapivé zmeny – nakoniec sa však ukáže, že niektoré môžu byť aj vo váš prospech, možno si aj vo väčšej miere ujasníte svoje priority. Predbežne sa najmä snažte plniť dobre svoje povinnosti a čakajte na lepšie obdobie. S peniazmi to tento mesiac nie je veľké sláva, ale vydržte – bude aj lepšie. Výrazné zmeny k lepšiemu však prídu až na budúci rok – teraz je potrebné budovať na to predpoklady. 

Zdravie:

Mali by ste trochu spomaliť tempo a brať si na svoje plecia iba toľko, koľko unesiete. Ani s jedlom by ste to nemali preháňať – jedzte pravidelne a menšie porcie. Ak sa cítite unavení a vyčerpaní, mali by ste sa naučiť odpočívať, nesnažte sa všetko robiť odrazu a ak máte nejaké pochybnosti o svojom zdraví, obráťte sa na lekára.

Čo vám radia víly? 

Doprajte si potešenie prijímať starostlivosť a lásku od druhých…

Napriek tomu, že radi pomáhate druhým a dokážete pre nich neraz urobiť aj takmer nemožné, dovoľte si ten luxus, že sa naučíte prijímať to, čo vám chcú dať iní. Verte, že tak, ako vy máte radosť z toho, čo dávate iným, aj im urobíte radosť, ak prijmete to, čo vám chcú dať oni. Vždy, keď s radosťou prijmete nejaký dar, alebo niečo, čo druhí urobia pre vás, súčasne obdarúvate druhých a napĺňate seba. Energia okolo vás prúdi, prichádzajú nové myšlienky i príležitosti, život je krajší a zaujímavejší.

Save

Save

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY