Blíženci na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Blíženci na mesiac aprílBlíženci

Láska a vzťahy

Nezadaní Blíženci, namiesto analyzovania svojej osoby v tom zmysle, že „čo na mne nie je dobré, keď som ešte stále single“ urobte v tomto jarnom období bláznivú vec a vyberte sa na neplánovanú dovolenku, tam, kde vás už dlho srdce ťahá. Verte, že aj keď to znie rozprávkovo, môžete stretnúť vašu spriaznenú dušu a vaše plamenné dvojča.

Zadaní Blíženci, ak cítite vo vzťahu trhliny a vnútorný nepokoj, neduste to v sebe, lebo aj tak vybuchnete. Ale skúste ešte popracovať formou dialógu s vaším partnerom a nájsť kompromis. Páry, ktoré žijú v harmónii, tiež môžu začať plánovať romantickú dovolenku.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti sa vám bude dariť, najmä tým, ktorí sú na voľnej nohe. Môžete experimentovať, oslovovať nových klientov, absolvovať nové pracovné cesty. Tí, ktorí sú zamestnaní, môžu predostrieť svoje návrhy nadriadeným – všetko padne na úrodnú pôdu a prinesie finančnú prosperitu.

Zdravie:

Dávajte si pozor na kríže. Tí, ktorí chodíte do fitka, pozor na prudké pohyby a ochladenie so studenou vodou. Všetko treba robiť s mierou!

Váš kvet: Slnečnica.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY