Blíženci na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

možno ste si to ešte ani neuvedomili, ale pravda je taká, že leto sa nám pomaly prelína do druhej polovice. Ak ešte stále premýšľate nad svojou dovolenkovou destináciou, alebo vás to ešte niekam ťahá, dovoľte, aby sme každému znameniu poradili, kde by ste sa cítili dobre a našli si to svoje podľa vibrácií Vašich energií.

Vaša Katarína

Blíženci

Blíženci

Láska a vzťahy:

Nezadaní Blíženci, ak sa v tomto období utápate v žiali, že sa cítite osamotene, pretransformujte túto energiu a bez dlhého plánovania odcestujte do destinácie, kde vás už dávno srdce ťahá. Môžete sa uvoľniť, pozbierať si svoje myšlienky a vaša tajomná aura pritiahne niekoho, s kým zažijete letné dobrodružstvo – pokiaľ to vy sami dovolíte… J Keď sa vrátite, dobití energiou, vedzte, že onedlho stretnete tú správnu osobu…

Zadaní Blíženci, máte dobré obdobie si so svojím partnerom vydiskutovať záležitosti, ktoré sú už dlho pod pokrievkou, vyrozprávať sa a obnoviť starú romantiku, s návrhom na dovolenku. Ak náhodou budete odmietnutí, treba sa zamyslieť, čo ďalej so svojím životom a partnerským vzťahom…

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti vám karty ukazujú, akoby ste mali pocit, že riešite všetko, odčerpáva vám to energiu a neposúva vás to ďalej. Ak je to takto, máte veľmi dobrú konšteláciu hviezd riešiť posun s vaším nadriadeným, alebo hľadať úplne nové možnosti, ktoré by vás dlhodobo posunuli a v kariérnej oblasti uspokojili.

Zdravie:

Dávajte si pozor na žalúdočné problémy, v tomto období môžete mať precitlivený žalúdok a žlčník. Preto dbajte na správny výber stravy.

Dovolenka pre vaše znamenie:

Tunis, Kuala Lumpur

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY