Blíženci na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

Blíženci na mesiac február 2018Blíženci

Láska a vzťahy:

V tomto období by ste si mali poupratovať vo vašej hlavičke aj srdiečku J Mali by ste ukončiť vzťahy, ktoré vás nenapĺňajú, zamyslieť sa, aké sú vaše kritériá ohľadom partnerstva. A aj keď to môže byť pre vás ťažké, vyčistite si pole a pritiahnite si milujúceho partnera, ktorý môže byť aj cudzinec.

Kariéra a financie:

Bude sa vám dariť, ale pozor: Mohli by ste doplatiť na svoju úprimnosť. Neprezrádzajte svoje originálne pracovné nápady a myšlienky svojmu najbližšiemu okoliu – mohol by si ich niekto privlastniť. Preto skúste čo najsamostatnejšie ísť za svojím cieľom a konzultovať to len s vhodnými osobami. Vaše snaženie bude aj patrične finančne ohodnotené.

Zdravie:

Pozor na zažívací trakt! Zaraďte si do jedálnička veľa zeleniny  (v tomto období najmä tepelne upravenej) a ovocia.

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

Pačuli a mandarínka.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…

♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY