Blíženci na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

BlíženciBlíženci

Prognóza na rok 2019:

Blíženci, ktorí sú v dlhodobom partnerstve a majú pocit, že z krásnych sľubov a predsavzatí sa nič nenaplnilo, tiež vnútorne sa budú konfrontovať sami so sebou, či takto ďalej chcú pokračovať. U Blížencov rok 2019 bude rok zúčtovania. Ak nie sú spokojní v trvalých partnerských vzťahoch, budú sa sami sebe čudovať, akú zrazu naberú energiu pustiť sa do neznáma a začať odznova. Takto oslobodení veľmi rýchlo nájdu ďalší vzťah, ktorý bude kvalitný, hodnotný, až vysnívaný.

Tí, ktorí máte harmonický trvalý partnerský vzťah, nebuďte k svojmu partnerovi ľahostajní, vážte si ho a pestujte si ho. Nezadaní Blíženci budú mať v sebe tento rok tiež zvláštnu energiu, budú veľa cestovať a veľa sa premiestňovať a so svojou magickou energiou budú očarúvať opačné pohlavie. Ale pozor! Nerobte druhým to, čo nechcete, aby robili vám!

V pracovnej oblasti si treba udržať pozíciu, byť lojálny a nehrať na dve strany, lebo by sa vám to mohlo vypomstiť.

Veľmi dobré nové pracovné vyhliadky alebo možnosti na podnikanie vám idú od júna.

Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na svoj zrak a oči. Je to prepojené aj s vašou osobnou energiou, lebo v roku 2019 vás raz za čas môže zastihnúť sebaklam o vašej jedinečnosti.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

Poznámka:

Návod na privolanie anjelov strážnych sme vybrali z knižky, ktorú napísala Jitka Sani: Anjeli zverokruhu a planét, Ottovo nakladatelství, s.r.o.

Save

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY