Blíženci na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

BlíženciBlíženci

Láska a vzťahy:

Nezadaní Blíženci, máte tiež veľkú tendenciu v tomto období oslniť zaujímavých záujemcov o svoju osobu. Ak vás niekto zaujme, od začiatku hrajte priamu hru a povedzte na rovinu, čo by ste od vzťahu očakávali. Ak takto urobíte, urýchlite si proces čakania a veľmi rýchlo budete vedieť, na čom ste. Ale hviezdy sú veľmi naklonené v tomto období stretnúť toho správneho a korektného partnera.

Zadaní Blíženci, v tomto období by ste mali žiť v kompatibilnom zväzku, s partnerom sa viete zosúladiť, len pozor, môže sa stať, že budú problémy s letnou dovolenkou. Partnerovi nemusí vyjsť čerpanie dovolenky na to obdobie, keď vám. Nemajte horúcu hlavu, nehádajte sa a skúste nájsť kompromis – buď dovolenku preložte na neskôr, alebo ak máte benevolentný vzťah, môžete si dovolenku naplánovať každý zvlášť, s priateľmi.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti by ste sa mali zamyslieť, či momentálny stav vám bude vyhovovať aj do budúcnosti. Ak máte len náznak pocitu, že tam, kde ste, nemáte už kam ďalej, naberte odvahu, ukončite pracovný pomer, hviezdy prajú novým a lepším výzvam, dokonca môžete aj experimentovať a vyskúšať niečo iné ako doposiaľ.

Zdravie:

Pozor na výkyvy nálad, na vyčerpanosť, či na nečakané výbuchy zlosti. Potrebujete spánok a more..

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Blíženca:

Do kúpeľa pridajte mošusový olej, zapáľte oranžové sviečky a nasypte lupienky z oranžových ruží.

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY