Blíženci na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

sme na prahu sychravej jesene  a onedlho už prevezme svoje žezlo pani Zima. Všetci vieme, že tento čas môže pôsobiť depresívne, vyčerpávajúco a to najmä kvôli tomu, že nám odchádza blahodarná sila slnka. A keďže sa už nedá toľko chodiť von, na prechádzky, radi by sme každému znameniu chceli poradiť,. akým spôsobom by ste si mohli dobiť svoju vlastnú silu. V našom energetickom batôžteku bude pre každé znamenie jeden drahokam, hoci aj vo forme šperku, ktorý môžete nosiť. Okrem toho predmet z kovu, ktorý môžete mať položený na nočnom stolíku alebo na pracovnom stole, alebo jednoducho tam, kde Vám to vyhovuje a energeticky sedí. Poradíme vám aj to, aká farba by Vás povzbudila a pohladila Vašu dušu v tomto čase (môže to byť oblečenie, módne alebo bytové doplnky, sviečky, hrnčeky, či iné predmety…).

A na uvoľnenie tela, duše a mysle Vám prezradíme, aký kúpeľ si pripraviť.

Tak Vám prajem, aby ste si v tomto, hoci občas aj trochu pochmúrnom období, našli svoje vnútorné šťastie.  A tak sa staň! 😇

Vaša Katarína

Blíženci:

Blíženci

Láska a vzťahy:

Nezadaní Blíženci, aj vy môžete pociťovať určitú nespokojnosť z toho, že vo vašom okolí sú samé usmievavé páriky a vám, aj keď máte to svoje dokonalé vyžarovanie Blíženca, akosi sa nedarí…  Ale pozrite sa na to inou optikou: Neriešte tie páry okolo seba, lebo za všetkým je niečo… J Skôr sa poobzerajte po svojom blízkom okolí – napríklad na pracovisku, a uvidíte lásku v očiach milého človeka, ktorého ste doteraz prehliadali…

Sústreďte sa teda na seba a neriešte ostatných – láska k vám prichádza.

Zadaní Blíženci, ak máte nejaké pochybnosti vo svojom vzťahu, nedajte na klebety a rady takzvaných úprimných priateľov, ale pustite sa do pátrania sami, overte si určité fakty a priamo sa spýtajte partnera, čo sa deje.

Ste hrdé a samostatné znamenie, ktoré si určite bude vedieť poradiť, či podľa vzniknutej situácie nastaviť harmóniu vo vzťahu, alebo popremýšľať o svojej vlastnej ceste ďalej. Tí, čo ste vo vzťahu šťastní, užívajte si svoje šťastie.

Kariéra a financie:

V kariérnej oblasti sa držíte statočne. Karty ukazujú, že máte za sebou náročnejšie obdobie, ktoré už končí. Nemeňte teraz svoje zamestnanie, lebo by ste urobili  radosť určitým neprajníkom… Nečakanou zmenou situácie môžete získať povýšenie, väčšie kompetencie, aj financie.

Zdravie:

Pozor na tráviaci trakt. V tomto období hrozí aj určité nervozita a to sa vám môže začať usadzovať v tejto oblasti. Odporučila by som dýchacie cvičenia v prírode a relaxáciu pri čaji z medovky, či mäty, alebo zo zmesi oboch byliniek.

Váš energetický batôžtek:

Šperk: achát

Predmet pre šťastie z kovu: striebro

Farba: žltá

Upokojujúci kúpeľ by mal obsahovať citrónovú trávu.

Strelec na mesiac október

Jasnovidka Katarína. Veštenie, Cigánske karty. Druidský tarot, Rituály, Čistenie. Wicca prírodná mágia. Škola mágie. Spoločenské akcie. Kontakt: 0911 228 814

Save

Save

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY