Blíženci na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Blíženci

Blíženci

Láska a vzťahy:

Ak bude príjemné počasie, mali by ste si naplánovať čo najviac spoločných aktivít so svojou láskou. Hovorte o veciach, ktoré vás trápia, alebo ich plánujete, so svojím partnerom – pri príjemnom počasí a v príjemnom prostredí sa mnoho vecí vyrieši ľahšie. Koncom mesiaca to už nemusí byť až také ružové a niekedy sa so svojou láskou môžete cítiť ako na hojdačke. Ak budete mať občas nepríjemnú náladu, odpustite si pichľavé reči na adresu partnera – na žiarlivosť naozaj nemáte ani najmenší dôvod.  Nespoliehajte sa však na to, že partner bude donekonečna mať pochopenie, ak budete stále zahltení prácou a že vždy bude mať náladu byť na druhej koľaji – venujte sa mu viac! Nezadaní by si mali uvedomiť, že o svoju lásku musia zabojovať.

Kariéra a financie:

Pracovné stretnutia, rokovania, ale aj osobné rozhovory budú prebiehať trochu ináč ako ste si predstavovali. Pozorne si všímajte gestá, mimiku a poznámky ľudí okolo vás. Iba tak zistíte, o čo ľuďom okolo vás ide. S najväčšou pravdepodobnosťou vás budú chcieť dohnať k nevýhodnému kompromisu – ak však budete pozorní, odhalíte ich úmysel včas. Môže vás sklamať nejaký spolupracovník – dávajte si preto dobrý pozor na jazyk!

Zdravie:

Mali by ste sa trochu viac zamyslieť nad svojím životným štýlom a upraviť ho tak, aby bol zdravší. Pomôže viac pohybu a spánku, ale aj trávenie voľného času. Ak ste fajčiari, mali by ste prestať… Hrozia vám virózy, nachladnutia a chrípky – popracujte trochu na svojej imunite.

Save

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY