Blíženci na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Čas nám neúprosne a rýchlo plynie. Máme tu október, keď sa nám blížia Dušičky, Halloween, ale tieto tradície majú prapôvod ešte v pohanstve a tam sa to oslavovalo ako sviatok Samhain. Naši predkovia dodržiavali tradíciu, že počas noci Samhainu (čiže 31. októbra) nechávali vonku tanier s jedlom pre duše mŕtvych. Sviečka postavená do okna ich mala viesť na druhú stranu… V tom čase sa chystali na rok mŕtvych (čo znamená na zimu). Medzi mnohými rituálmi a oslavami sa tradoval zvyk, ktorý si môžete urobiť aj vy: Na kúsok papiera napíšte niečo, čoho by ste sa chceli zbaviť (hnev, škodlivý návyk, zlé emócie, choroba…). Potom tento papierik musíte spáliť v kotlíku alebo v inej pomôcke na trojnožke, ale musí to byť pred oltárikom, ktorý si  sami vytvoríte. A my ku každému znameniu poradíme, ako by mal ten oltárik vyzerať a z čoho by mal pozostávať…

Oltárik si môžete ešte doplniť podľa vašej fantázie – napríklad tekvičkou, figúrkami škriatkov, víl, anjelov, či bylinkami (napríklad bielou šalviou, tymianom, bobkovým listom. Riaďte sa vašou intuíciou.

Keď si budete robiť tento rituál, ticho sa posaďte a myslite na priateľov a milovaných, ktorí už nie sú medzi nami. A nebuďte kvôli nim smutní – musíte vedieť, že odišli na lepšie miesta. ..Majte na pamäti, že fyzické telo nie je absolútna realita a že duša neumiera…

Prajeme Vám príjemné čítanie, krásny duchovný zážitok  z toho, že na chvíľku splyniete s tým starým krásnym svetom. Tak ako to robili naši pra-pra-predkovia pred mnohými stáročiami.

 A nech sa stane! 😛 

Vaša Katarína

Blíženci

Blíženci

Láska a vzťahy:

Nezadaní Blíženci, možno ste v tomto období takí pracovne zaneprázdnení, že ani nemáte čas rozmýšľať nad vzťahom. Práve preto vám vaše ochranné bytosti privedú na pôdu vášho pracoviska zaujímavého záujemcu o vašu osobu, ktorého si možno najprv ani nevšimnete, ale on si vybojuje vašu pozornosť a priazeň.

Zadaní Blíženci, vaše vzťahy by mali byť celkom v pohode, ale poradím vám: Ak chcete s vaším partnerom riešiť väčší finančný rozpočet, ktorý hodláte ukrojiť z rodinného účtu, nesmiete vašu požiadavku vychrliť odrazu a nečakane. Choďte na to pomaly, dávkujte, argumentujte a nakoniec váš partner bude mať pocit, že to chce vlastne aj on sám.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti ste žiadaní a v neustálom kolotoči. Musíte si urobiť len harmonogram, aby ste sa venovali podstatným veciam a nenechali vyčerpať energiu pracovnými záležitosťami, ktoré ani nie sú vo vašej kompetencii a nevedú nikam.

Zdravie:

Citlivé sú oblasti ucha, pozor na zuby, alebo otvorené okno počas jazdy autom – leto už stratilo svoju moc…

Váš oltárik v okne:

Oranžová sviečka, na ktorú nakvapkáte olej lemongrass (z citrónovej trávy), kúsok osoleného bieleho chleba, malý pohárik s mliekom a so škoricou, prekrojený pomaranč s klinčekmi a kamienok citrín. Sviečku umiestnite do lampášika a vedľa neho naaranžujte malý pohárik  mlieka so škoricou a naaranžujte kúsok osoleného bieleho chleba, prekrojený pomaranč s klinčekmi a kamienok citrín.

Jasnovidka Katarína. Veštenie, Cigánske karty. Druidský tarot, Rituály, Čistenie. Wicca prírodná mágia. Škola mágie. Spoločenské akcie. Kontakt: 0911 228 814

Save

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY