Blíženci na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

BlíženciBlíženci

Láska a vzťahy:

Napriek tomu, že začiatkom septembra asi nebudete mať práve najlepšiu náladu, postupom času sa to môže zmeniť k lepšiemu a koncom mesiaca a v októbri by vám už malo byť krásne. Práve v druhej časti mesiaca totiž môžete stretnúť niekoho osudového, s kým dostane váš život úplne iný zmysel! Samozrejme, toto isté by sa mohlo stať zadaným, aj nezadaným, takže ak už ste zadaní a máte po svojom boku človeka, ktorého milujete, nevystrkujte rožky a neriskujte – vážte si to, čo máte, užívajte si život a tešte sa z vecí, ktoré vám prináša. Nezadaní Blíženci by mali využiť šťastné obdobie, ktoré ku nim prichádza, nemali by sedieť doma, ale radšej vyraziť medzi ľudí, aby tým šťastným náhodám trochu pomohli – treba len vynaložiť trochu viac úsilia a zrazu tu môže byť láska ako trám. Aj tí, ktorí sú už dlhšie spolu, mali by v tomto čase zažiť príjemné oživenie svojho vzťahu. 

Kariéra a financie:

Prišiel čas naštartovať nové aktivity – čas ukáže, že prinesú úspech. Ak ste ešte minulý mesiac dúfali, že niečo, čo ste začali, sa konečne pohne vpred, už na to radšej nemyslite a skúste nové šance – buďte však v strehu, aby ste sa zbytočne nezdôverovali niekomu, kto vám vaše aktivity a nápady môže vyfúknuť. V uplynulom čase ste možno trochu viac rozhadzovali peniaze akoby ste mali – radšej sa rýchlo spamätajte a strážte svoj rozpočet – veď v tejto sfére ste vždy celkom úspešní.

Zdravie:

Aj keď sa vám môže zdať, že po teplých letných mesiacoch ste plní energie, neprepínajte svoje sily a dávajte si pozor na úrazy. Nezamýšľajte sa zbytočne nad malichernosťami a neberte si všetko k srdcu – často sa zbytočne trápite. Berte život s nadhľadom a skúste myslieť pozitívne.

Čo vám radia víly?

Rozhodnite sa 

Niekedy sa stáva, že sa pridlho nevieme rozhodnúť a otáľame s dôležitým rozhodnutím, akoby sme stále čakali na to, že nás „niečo“ posunie, alebo rozhodne za nás. Teraz je najvyšší čas, aby ste zamysleli nad tým, čo chcete vy sami. Svojou rozhodnosťou veci pomôžete a všetko urýchlite. Sústreďte sa len na to, čo chcete dosiahnuť a vaše priania sa zhmotnia.

 

Save

Save

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY