Blíženci na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Ani sme sa nenazdali, a leto už pomaly odovzdáva svoje žezlo jeseni. Odchádzajú horúčavy a príroda pomaly, ale isto začína hýriť tými najkrajšími farbami, ktoré nás fascinujú. Veríte, že na mnohých očarujúcich miestach prírody ešte stále žijú neviditeľné bytosti, ktoré si môžeme privolať na pomoc a dokonca ich možno aj na chvíľu uvidieť…? Víly, škriatkovia, elfovia, serafíni veru nie sú len legendy. V dnešnom drsnom materiálnom svete však ľudia na nich akosi zabúdajú… Svet na druhej strane však existuje.

Zem víl alebo Elphame je sféra duchov, ktorá existuje zároveň s naším svetom. Miesta pre kontakt s nimi, takzvané magické brány, sú napríklad brány na starých cestách a chodníkoch, mosty, brody, studne, jazerá, rieky a moria, rázcestia, ale aj ostrovy. Nájdeme ich pri kamenných kruhoch alebo vztýčených kameňoch, v jaskyniach, horách, lesoch, tri dni pred splnom alebo počas splnu…

Ak budeme mať šťastie, môžeme sa s nimi stretnúť na úsvite, alebo pri západe slnka. Nástup kresťanstva urobil všetko pre to, aby tento čarovný a mystický svet zavrhol, ale možno neviete, že ešte do polovice 20. storočia v každej írskej dedine bol niekto, kto sa spájal v mene ochrany dediny s týmito bytosťami.

Ak ste trošku senzitívni, máte čisté srdce a veríte na tento starý svet, môžete sa pokúsiť o stretnutie s nimi. Je dobré mať pri sebe rozmarín a štvorlístok a byť niekde na tých miestach, ktoré sme vám vymenovali, aby ste sa mohli s nimi stretnúť. Každému z Vás podľa znamenia poradíme, ktorú bytosť z tohto zabudnutého magického sveta by ste si mohli privolať…

Vaša Katarína

BlíženciBlíženci

Láska vzťahy:

Nezadaní Blíženci, ak samota z leta vás už trápi trochu viac ako by mala, vydržte a nevzdávajte sa svojich nárokov o predstave budúceho partnera, lebo na prelome konca septembra a októbra sa vám všetko naplní v osobe ideálneho partnera, ba ešte aj o čosi navyše…  🙂 V letnom období vám nebolo súdené sa ešte stretnúť, lebo každému z vás sa čistila minulosť, ale babie leto vám ponúkne kalich nektáru šťastia a lásky.

Zadaní Blíženci, v tomto období môžete podľahnúť stresu, ktorý sa na vás nakopil počas leta z každej strany. Neprenášajte to do vzťahu a rodinnej atmosféry, ale ak si to môžete dovoliť, utečte ešte s partnerom na krátku romantickú dovolenku, na nejaký slnečný ostrov na nejakú krátku a slnečnú dovolenku.

Zdravie:

Pozor na bolesti šije a krčnej chrbtice. Nepodceňujte ju a keď to nie je zápalového charakteru, doprajte si masáž a plávanie.

Magická bytosť, s ktorou by ste sa mohli skontaktovať a ktorá by vám mohla pomôcť splniť tajné želanie:

Disma – sú to malé víly, ktoré nosia šedé alebo modré šaty a čiapky. Môžete ich stretnúť v lese, ale aj v záhradách.

Save

Save

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY