Býk na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Býk na mesiac apríl

Býk

Láska vzťahy:

Nezadaní Býci, ak ste ešte sami, nech vás neprepadá úzkosť s prichádzajúcou jarou. Radšej sa zamyslite sami nad sebou a nad vašimi kritériami ohľadom partnera. Trošku poľavte zo svojich nárokov a kritérií a poobzerajte sa s otvorenými očami okolo seba v pracovnej oblasti alebo na pracovnej pôde, lebo niekto tam už dlhší čas po vás túžobne pokukáva… 🙂

Zadaní Býci, neprenášajte svoju miernu nespokojnosť v tomto období na partnera. Trošku povoľte – nemusí doma všetko fungovať ako švajčiarske hodinky! Čo keby ste zmenili rutinu a vypadli neplánovane so svojou polovičkou na víkendový pobyt?

Kariéra a financie:

Ak pociťujete určitú nespokojnosť a máte pocit, že by ste potrebovali niečo zmeniť, počkajte si na to, keď budete mať po narodeninách. Zatiaľ len skúmajte a zvažujte, či tam, kde momentálne ste, vás to už naozaj ďalej z hľadiska kariéry neuspokojuje a nenapĺňa. Urobte si prieskum. Veľmi radostná zmena a nečakané ponuky môžu prísť – ešte raz zdôrazňujem – až po narodeninách.

Zdravie:

Pozor na krčnú chrbticu, ktorá môže spôsobovať bolesti hlavy. Doprajte si masáž, ale len v tom prípade, keď nemáte zápalový proces.

Váš kvet: Červené ruže.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY