Býk na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

možno ste si to ešte ani neuvedomili, ale pravda je taká, že leto sa nám pomaly prelína do druhej polovice. Ak ešte stále premýšľate nad svojou dovolenkovou destináciou, alebo vás to ešte niekam ťahá, dovoľte, aby sme každému znameniu poradili, kde by ste sa cítili dobre a našli si to svoje podľa vibrácií Vašich energií.

Vaša Katarína

Býk 

Býk na mesiac júlLáska a vzťahy:

Nezadaní Býci, ak ste ešte nenašli svojho stabilného partnera, zamyslite sa aj nad tým, aké máte nároky a čo očakávate, lebo karty ukazujú, že ste si v nedávnej minulosti aj nejaké príležitosti prepásli…

Ak si to vyriešite sami so sebou, pokojne sa ozvite niekomu, kto v nedávnej minulosti mal o vás záujem, alebo kto ku vám bol milý, ale vy ste nezachytili jeho signály… Môže sa všetko u vás prudko zmeniť a v blízkej budúcnosti sa už môžete ocitnúť na príjemnej dovolenke s osobou, ktorú ste doteraz prehliadali… J

Zadaní Býci, nepodceňujte varovné signály vášho partnera, odsuňte nabok všetko, čo sa dá (pracovný kolotoč, dospievajúce deti, starosti okolo domácnosti) a počúvajte ho. Má v úmysle vás niekam uniesť. Aj keby sa vám to zdalo trochu uletené, skúste sa uvoľniť a vychutnať si to!

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti si skúste dať do poriadku všetky staré záležitosti, aby ste si ich mohli vyargumentovať pred svojím nadriadeným. Keď budete maž čistý stôl, môžete byť povýšený, alebo poverený vedením zaujímavých projektov, a to s patričným finančným ohodnotením.

Zdravie:

Pozor na bolesti hlavy, migrény, úpaly a dodržiavanie pitného režimu.

Dovolenky pre vaše znamenie:

Florida alebo Španielsko

Save

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY