Býk na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Býk na mesiac júlBýk

Láska a vzťahy:

Nezadaní Býci, ak ste ešte v tomto letnom období nestretli toho správneho partnera, nech vás neprepadá frustrácia. Dôležitú rolu v tom hrá aj to, že ešte neubehlo veľa času od vašich narodenín. Vaše znamenie je charakteristické tým, že hľadáte dlhodobý, istý vzťah. Preto to ešte nevzdávajte, júl bude priať len letmým a krátkym románikom. Tá správna osoba, ktorá by vám mohla poskytnúť dlhodobé zázemie, prichádza najskôr na prelome augusta a septembra.

Zadaní Býci, ak v trvalom vzťahu pociťujete nespokojnosť a únavu, zamyslite sa nad tým, či to nespôsobuje aj vaše správanie. Riešite všetko a každého, lenže odsúvate dôverný rozhovor s partnerom… Záležitosti, ktoré dusíte v sebe, vytvárajú okolo vás hustú atmosféru. Stačí len málo, urobiť krok k partnerovi a vytvoriť príjemnú atmosféru k úprimnému rozhovoru.

Kariéra a financie:

V kariérnej oblasti buďte veľmi opatrní, aby ste nemali rozhodené pracovné aktivity na viac strán. Ste síce veľmi dôslední, ale letná horúčava by vás mohla unaviť a vašu nesústredenosť by mohol využiť vychytralý kolega a ukrojiť si kus z vášho koláča. V tomto prípade neváhajte a riešte celú záležitosť dialógom s nadriadeným.

Zdravie:

Môže vás potrápiť vyčerpanosť, bolesti hlavy a rozostrené videnie. Dodržiavajte pitný režim.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Býka:

Do kúpeľa si pridajte prísadu s vôňou čokolády (ale môžete si ju pripraviť na tanierik aj na konzumáciu počas kúpeľa), zapáľte hnedo-zlaté sviečky a do kúpeľa nasypte zopár pomrvených lístkov čerstvej mäty…

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY