Býk na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

 

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

 

Býk na mesiac jún

Býk

Láska a vzťahy:

Nezadaní Býci, máte po narodeninách, odhoďte staré negatívne energie a strachy z minulých vzťahov, odhoďte vašu upätosť, z toho, že nové a nepoznané sa pre vás rovná sklamanie. Vaša silná energia v tomto období vám veľmi rýchlo môže pritiahnuť stabilného životného partnera.

 

Zadaní Býci, všetko môže počkať v tomto období. Ak chcete riešiť niečo s vaším spoločným príbytkom, máte plány kupovať nehnuteľnosť, nechajte to teraz ešte tak. Naplánujte si spoločný čas s partnerom, vy si oddýchnete a všetko preberiete. Toto spojenectvo vám dodá energiu, aby ste vaše plány už okolo augusta zrealizovali na výbornú.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti nerealizujte teraz žiadne zmeny, nepúšťajte sa do podnikania, ale ak máte takéto plány, radšej si ich pomaly pripravujte v hlave. V jesennom období budete mať cestu otvorenú a priehľadnú a povedie vás k stabilnej realizácii svojich plánov.

Zdravie:

Dávajte si pozor na problémy s krčnou chrbticou – bolesť vám môže vystreľovať aj do ramena, či ruky.

Vaše minulé životy:

Jeruzalem – boli ste uznávaní tesári, obchodníci s drevom, či stavitelia lodí.

Španielsko – Chovatelia koní alebo dizajnéri kastílskych záhrad.

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY