Býk na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Býk

Býk na mesiac máj

Láska a vzťahy:

Nezadaní Býci, toto obdobie vám veľmi praje, aby ste vystúpili z kruhu vašich zásad a predstáv o ideálnom partnerovi. Poobzerajte sa okolo seba, vyjdite si do spoločnosti a vesmír vám prihrá šťastie v láske v podobe milej osoby. Z jej alebo z jeho pohľadu už vyčítate všetko ostatné… 🙂

Zadaní Býci, prestaňte riešiť finančné a majetkové problémy v rodine, sústreďte sa viac na vášho partnera alebo partnerku. Urobte niečo bláznivé a nečakané, vypadnite podľa možnosti niekam vo dvojici a spolu s vaším obnoveným a zreštartovaným šťastím sa uvoľnia aj dobré energie k vyriešeniu vašich ostatných problémov.

Kariéra a financie:

Ak ste nespokojní v pracovnej oblasti, mali by ste sa trošku stiahnuť a pozorovať okolnosti diania okolo vás. Dajte na intuíciu a ak ešte máte pocit, že je ešte o čo bojovať, urobte pre to všetko. Ak nie, začnite hľadať nové možnosti, lebo už v júni bude dobrá konštelácia hviezd na zmeny a postup v kariérnej oblasti.

Zdravie:

Pozor na dolné končatiny, na opuchy, zlé prekrvenie a kŕčové žily. Doprajte si masáže nôh , ale pri kŕčových žilách len natieranie, gélom z pagaštanu konského.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne Bohyňa Ceres a kameň ónyx a smaragd. Tieto kamene si môžete kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku samotný kameň. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom alebo na pracovnom stole.

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY