Býk na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Býk na mesiac marecBýk

Láska a vzťahy:

Nezadaní Býci, ak sa cítite osamotene, nebojujte sami so sebou, pretože nemusí byť vždy všetko čierne alebo biele. Možno nosíte masku, ktorou sa chcete ubrániť citovému sklamaniu, ale pokojne si ju dajte dole z tváre a poobzerajte sa najmä v pracovnej oblasti okolo seba, pretože práve tam vás čaká osoba, ktorá po vás túži a chce s vami nadviazať stabilný vzťah.

Zadaní Býci, upustite od puntičkárskeho plánovania veľkonočných sviatkov, dajte bokom prípravy na veľké upratovanie a plánovanie rodinných stretnutí. Nestresujte partnera a rodinu, ale užívajte si súčasnosť. Snažte sa spríjemňovať si dni s partnerom malými radosťami.

Kariéra a financie:

Ak plánujete zmeny, alebo chcete začať podnikať, či postúpiť na kariérnom rebríčku, tento plán si zatiaľ nechajte pre seba, všetko si dobre overte, preverte a pripravte. Konštelácia hviezd bude tomu naklonená skôr v mesiaci máj. Teraz, ak by ste neboli opatrní, mohlo by sa niečo vo vašich plánoch stopnúť, alebo pozastaviť.

Zdravie:

Hrozia vám bolesti hlavy a zápaly dutín. Neodkladajte ešte čiapky do skríň! 🙂

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Vyhľadajte si v lese borovicu, chyťte ju dlaňami a poproste ju v tej záležitosti, ktorá vás najviac trápi a najdlhšie sa ťahá. Totižto borovica je strom trpezlivosti. Potom poďakujte živlom.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY