Býk na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

sme na prahu sychravej jesene  a onedlho už prevezme svoje žezlo pani Zima. Všetci vieme, že tento čas môže pôsobiť depresívne, vyčerpávajúco a to najmä kvôli tomu, že nám odchádza blahodarná sila slnka. A keďže sa už nedá toľko chodiť von, na prechádzky, radi by sme každému znameniu chceli poradiť,. akým spôsobom by ste si mohli dobiť svoju vlastnú silu. V našom energetickom batôžteku bude pre každé znamenie jeden drahokam, hoci aj vo forme šperku, ktorý môžete nosiť. Okrem toho predmet z kovu, ktorý môžete mať položený na nočnom stolíku alebo na pracovnom stole, alebo jednoducho tam, kde Vám to vyhovuje a energeticky sedí. Poradíme vám aj to, aká farba by Vás povzbudila a pohladila Vašu dušu v tomto čase (môže to byť oblečenie, módne alebo bytové doplnky, sviečky, hrnčeky, či iné predmety…).

A na uvoľnenie tela, duše a mysle Vám prezradíme, aký kúpeľ si pripraviť.

Tak Vám prajem, aby ste si v tomto, hoci občas aj trochu pochmúrnom období, našli svoje vnútorné šťastie.  A tak sa staň!😇

Vaša Katarína

Býk na mesiac novemberBýk

Láska a vzťahy:

Nezadaní Býci, vy ste v tomto čase mimoriadne citliví a ťažko sa vám znáša samota. Preto máte tendenciu skôr pokračovať v nejakom starom vzťahu, z ktorého máte pocit, že ste to narýchlo ukončili. Síce by ste to možno aj mohli risknúť, ak sa dohodnete na kompromisoch a urobíte hrubú čiaru za všetkým tým, čo v minulosti nefungovalo.

Zadaní Býci, možno ste v trvalom partnerskom vzťahu dlho podceňovali tichú nespokojnosť vašej polovičky a zrazu by ste to chceli rýchlo všetko dať do poriadku. Ak budete pristupovať k celej záležitosti technicky a vecne, problém sa môže prehĺbiť. Ale ak to budete riešiť s láskou a citom a partner naozaj začne vnímať, že sa zaujímate úprimne o to, čo je dôvodom jeho nespokojnosti, dáte tomu čas a do vášho vzťahu zas vstúpi nádej na šťastie.

Kariéra a financie:

V kariérnej oblasti, ak máte pocit, že stagnujete a búchate na zatvorené dvere, nenechajte, aby vás prepadol pocit, že je to o vás. Ak sa tento stav v blízkej dobe nezmení, ponúknite svoje schopnosti a nápady niekde inde, najneskôr do januára by táto vaša aktivita mohla zožať úspech. Začali by ste síce niekde odznovu, od piky, s určitým finančným rozpočtom, ale veľmi rýchlo by ste sa mohli vypracovať.

Zdravie:

Pozor na zápaly nosohltanu a dutín. V tomto jesennom období túto časť tela máte veľmi citlivú, takže by som odporúčala aj veľa zázvoru, cesnaku, olej z čiernej rasce, ktorý má antiseptické účinky.

Váš energetický batôžtek:

Šperk: smaragd

Predmet pre šťastie z kovu: meď

Farba: ružová, svetlomodrá, zelená – pastelové odtiene

Upokojujúci kúpeľ by mal obsahovať olejček z levandule

Strelec na mesiac október

Jasnovidka Katarína. Veštenie, Cigánske karty. Druidský tarot, Rituály, Čistenie. Wicca prírodná mágia. Škola mágie. Spoločenské akcie. Kontakt: 0911 228 814

Save

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY