Býk na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Býk na mesiac septemberBýk

Láska a vzťahy:

Býci túžia po príjemnom domove a dobrom rodinnom zázemí – to je pre nich veľmi dôležité. Napriek tomu, v tomto čase sa u mnohých z nich začína znovu prejavovať ich typická tvrdohlavosť a niektorým sa aj zapaľujú lýtka a erotika začína s nimi celkom pekne šiť. Ak ste slobodní, môžete si to celkom pekne vychutnať a dokonca si môžete dovoliť byť aj trochu tvrdohlaví – napríklad aj vtedy, ak máte o niekoho záujem a on sa akosi nevie „prebudiť“… Ak vo svojich citoch zotrváte, možno z toho nakoniec bude veľká láska. V prípade, že ste však zadaní, nemali by ste si na svojej tvrdohlavosti priveľmi zakladať a presadzovať za každú cenu svoje názory – myslite aj na svojho partnera a nechajte mu priestor, inak by sa vám to mohlo vypomstiť. Ak sa dokážete prispôsobiť a vyjsť partnerovi v ústrety, môže vám jeseň priniesť príjemné, vášnivé chvíle. Býci, ktorí žijú v dlhotrvajúcich zväzkoch, by sa za tohto predpokladu mohli vrátiť na istý čas do obdobia najväčšej zaľúbenosti a nezadaní by sa nemali ohliadať za minulosťou, aby náhodou neprehliadli lásku, ktorá môže v tomto čase byť celkom blízko…

Kariéra a financie:

Je možné, že sa v tomto čase dozviete o svojom kolegovi či kolegyni niečo veľmi prekvapujúce. Dobrá rada znie: Dávajte si pozor na to, s čím sa komu zdôverujete – kolegovia nemusia byť vždy aj kamaráti. Pustite sa chuťou do všetkého, čo prichádza – prichádzajú k vám nové možnosti, treba sa ich len chytiť. Pokiaľ ide o peniaze, mali by ste si uvedomiť, že je po dovolenkách a že by ste si už radšej nemali veľmi vyhadzovať z kopýtka – je toiž veľmi pravdepodobné, že vás tento mesiac čakajú mimoriadne výdavky, ktoré so zábavou a odpočinkom vôbec nesúvisia.

Zdravie:

Tento mesiac by ste si mali dať pozor na úrazy, ale potrápiť vás môžu aj menšie zdravotné problémy, ktoré môžu narušiť vaše plány. Nejde však o nič zásadné – ak by ste v tomto čase mali podstúpiť nejaký chirurgický zákrok, všetko dobre dopadne a ak patríte k tým, ktorých čaká v tomto mesiaci pôrod, všetko prebehne dobre. Vo všeobecnosti, ak máte nejaký zdravotný problém, v tomto čase je dobré zájsť k lekárovi a začať ho riešiť alebo myslieť na prevenciu, aby nás neskôr niečo nezaskočilo.

Čo vám radia víly?

Nestrácajte vieru

Máte svoje túžby a sny, veľmi si želáte, aby sa splnili, možno sa za to aj modlíte… Toto je veľmi cenné obdobie – stačí iba veriť, že sa vaše sny splnia.  Tak ako záhradník, keď zaseje semienko, zalieva ho a verí, že jeho rastlinka začne klíčiť, aj vy musíte veriť, že vaše túžby a sny sa splnia. Nemusíte sa ani veľmi namáhať, iba verte svojim snom a túžbam – ak vydržíte, začnú sa zhmotňovať…

Save

Save

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY