Kozorožec na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Kozorožec na mesiac aprílKozorožec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Kozorožci, váš večný problém: Vo vzťahu hľadáte dokonalosť, len pri vašich aktivitách nejako nemáte čas… 🙂 Ale hviezdy sú vám naklonené a medzi aprílom a májom by ste mali stretnúť charizmatickú osobu, keď budete zaneprázdnení pri vybavovaní pracovných záležitostí. Čiže vyslovene sa zrazíte so svojou láskou… 🙂

U zadaných Kozorožcov to bude trošku komplikovanejšie, lebo pod vplyvom planéty Venuše ich pochytí túžba zažiť niečo nové. A v tomto ich podporí aj ich žiarivá charizma – je to len na nich, ako múdro s touto situáciou naložia, aby pritom nikomu neublížili a neskomplikovali si svoj zabehaný životný rytmus.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti musia byť v tomto období Kozorožci veľmi vnímaví, mali by dať na svoj dobrý úsudok aj intuíciu a nepodľahnúť falošným ponukám a sľubom a neúprimným radcom okolo seba. Ak z tejto situácie diplomaticky vykľučkujú, budú mať veľmi úspešný pracovný rok, pričom tie veľké možnosti, týkajúce sa kariéry, prídu až v lete…

Zdravie:

Pozor na dutiny a zápal dutín, či problémy s nosovými prepážkami. Odporučila by som inhalácie s harmančekom.

Váš kvet: Biela ruža.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY