Kozorožec na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Kozorožec na mesiac decemberKozorožec

Prognóza na rok 2019:

Kozorožci, tento rok sa vám nemusí vyplatiť váš dokonalý perfekcionizmus. Skúste robiť veci s ľahkosťou, aj neplánovane – tak ako prídu. Môžete mať oveľa hodnotnejšie výsledky. Kozorožci celkovo musia niečo zmeniť vo svojom živote – musia viac načúvať iným a všímať si okolie a detaily.

V pracovnej oblasti ich čakajú veľké výzvy. Budú sa musieť rýchlo rozhodovať, podpisovať zmluvy, ale vedie ich to k veľkému postupu v kariére a k možnostiam veľkých zárobkov. V tejto sfére im bude pomáhať až diabolská energia, ale aby všetko bolo vybalansované, pri svojom úspechu nesmú zabúdať aj dávať a pomáhať slabším a tým, ktorí to potrebujú. Práve kvôli tomuto bláznivému kolotoču sa môžu narušiť trvalé partnerské vzťahy, ale v tomto Kozorožec nebude môcť urobiť nič. Buď je tam partner, ktorý bude vytrvalo stáť pri nich a podporovať ich, alebo partner, ktorý to nepochopí a celé to vzdá. Ale takto sa aspoň odkryje pravda o ich vzťahu.

Nezadaní Kozorožci, začiatkom roku 2019 budú viesť svoje vlastné boje a rozhodovať sa, či chcú stabilný vzťah, alebo radšej kariéru a slobodu. Už koncom februára sa im môže v živote objaviť cez kariérnu oblasť od nich trošku staršia osoba, s ktorou by mohli vytvoriť bezkonfliktný  a vyhovujúci vzťah, ktorý sa nezakladá na pravidlách. Ďalej už záleží len na Kozorožcovi, čo urobí…

V zdravotnej oblasti si Kozorožci musia dať pozor na zadnú časť hlavy, temeno a zátylok, aby neutrpeli nejakým pádom úraz v tejto oblasti. Z psychologického hľadiska to môže znamenať, že Kozorožec je stále v strehu a čaká nejaký úder či podraz odzadu…

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY