Kozorožec na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme za sebou náročný rok 2017, ktorý nekompromisne ukazoval pravdu, a preto ho treba vnímať ako očistný. Rok Ohnivého kohúta spálil všetko, čo vo Vašom živote nemalo pokračovať, aby pripravil cestu roku 2018, kde by celkovo malo zavládnuť miernejšie obdobie. Toto by sa malo týkať nielen Vášho osobného života, ale aj oblasti medzinárodných vzťahov. Nový rok, do ktorého vstupujete, prinesie dobré možnosti na sebarealizáciu, pracovné zmeny a polepšenie si vo financiách.

Avšak vo veciach lásky a vzťahov to bude ešte stále komplikované. Možno aj preto, že mnohí namiesto hľadania kompromisov si zvolia ľahšiu cestu rozchodu. Napokon tieto možnosti Vám dáva aj táto doba, preto je stále viac ľudí, čo žijú single. Ale toto nie je tá správna cesta, pretože každý potrebuje svoju spriaznenú dušu, každý potrebuje lásku, ktorá sa pomaly, ale isto niekde vytráca. A pritom, niekedy by tak málo stačilo…

Rozprávať sa úprimne a otvorene o svojich pocitoch, povedať tomu druhému na rovinu, čo nás ťaží a trápi, odosobniť sa trochu od sveta virtuálnej ilúzie, tešiť sa z každého dňa a netrápiť sa nad budúcnosťou, ale vychutnať si každú minútu so svojimi blízkymi a deťmi. A ešte niečo dôležité: Nemali by sme zabúdať na svoju Matku Zem, ktorá nám dáva všetko potrebné k životu a my si to niekedy nevážime a považujeme to za samozrejmé. Keby len každý jeden z nás priložil ruku k dielu a začal si vážiť Matku Zem, tak naši potomkovia by sa mohli tiež dožiť jej štedrosti – doprajme im to! Prajem Vám všetkým v roku 2018 fyzické zdravie a duševnú pohodu. J

Vaša Katarína

K januárovému horoskopu každému znameniu napíšeme, ako si vyrobiť svoj batôžtek šťastia, ktorý možno nosiť pri sebe, alebo si ho položiť na nočný stolík.

Kozorožec na mesiac decemberKozorožec

Láska a vzťahy:

V stabilných vzťahoch Kozorožcov budú musieť ísť bokom žabomyšie vojny, lebo energiu budú musieť aj s partnerom obrátiť na riešenie vážnejších záležitostí (kúpa nehnuteľností, zmena bydliska a ak majú deti, tak možno aj pomoc pri financovaní štúdia a zabezpečenie do budúcnosti). Kozorožci, ktorí sú po nedávnom rozchode, alebo aj dávnejšie single, dlho neostanú sami, lebo tento rok budú mať silné vyžarovanie a budú veľmi žiadaní. Preto sa ľahko môže stať, že to budú ťahať aj na viac strán, ale na jeseň sa budú musieť rozhodnúť, čo je pre nich to pravé… J

Kariéra a financie:

Tiež veľmi dobré obdobie na postup a presadenie sa v pracovnej oblasti alebo biznise. Ale spoliehajte sa len sami na seba, lebo bude okolo vás veľa skrytých neprajníkov, ktorí vám budú závidieť. Na veľké zmeny nebude ten správny čas – skôr dotiahnite veci tam, kde ste momentálne pracovne aktívni. Financie budú ako na hojdačke – jeden mesiac môže prísť väčší obnos peňazí, a ďalší môže byť slabší, preto treba byť v strehu a vykalkulovať si rozpočet dopredu.

Zdravie:

Pozor na prechladnutie od nôh, ako aj na rôzne mykózy na tejto časti tela.

Váš batôžtek šťastia by mal byť bielej farby. Vložte si doňho lupene červených ruží, žihľavu, zopár klinčekového korenia a previažte ho čiernou stužkou.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

 

Save

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY