Kozorožec na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Kozorožec

Kozorožec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Kozorožci, ak v roku psa už naozaj túžite po svojom boku mať partnera, ktorý vám bude oporou, treba sa zamyslieť a začať hľadať. Vaše nároky sú dosť vysoké, ale možno v tomto období vám to vesmír uľahčí a v pracovnej oblasti, alebo na pracovných cestách stretnete tú správnu osobu. Ak sa tak stane, urobte si na rozvíjanie partnerstva čas a nezvrtnite sa hneď pri prvej prekážke…

Zadaní Kozorožci, nemáte práve najutešenejšie obdobie v stabilnom partnerskom vzťahu. Máte v sebe nevysvetliteľný nepokoj, našťastie, môžete sa vyhovoriť na pracovné aktivity, získať si čas sám pre seba, aby ste sa upokojili a začali sa na veci pozerať aj partnerovými očami. Samozrejme, celú záležitosť by mohla upokojiť dovolenka, pretože zmena miesta a oddych by vám veľmi prospel.

Kariéra a financie:

Veľmi dobré a stabilné obdobie. Pokračujte v začatých projektoch a nevzdávajte to. Energiu vám môže odobrať to, že budete zastupovať nadriadeného, ale poradíte si a budete aj finančne odmenení.

Zdravie:

Pozor na nechtové mykózy a infekcie, ktoré môžete chytiť na verejných kúpaliskách. A taktiež nemusíte ochutnať všetky gurmánske špeciality, čo exotické krajiny ponúkajú.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Kozorožca:  

Do kúpeľa nalejte olej z bielej ľalie a zažnite sviečky bielo-striebornej farby. Prisypte lupienky z ruží smotanovej farby.

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY