Kozorožec na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Kozorožec na mesiac marecKozorožec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Kozorožci, cítite sa aj sami, ale nechcete sa viazať na plný úväzok. Toto môže byť aj prekážka, že vaša rozvážna a očarujúca bytosť k vám priťahuje partnerov, ale vaša nerozhodnosť ich môže paralyzovať. Ale onedlho vám to osud a čas vyrieši, pretože na nejakej ceste stretnete vaše šťastie a dvojplamenné dvojča.

Zadaní Kozorožci, podľa vašich planét v tomto období horí vo vás nepokoj, ktorý si neviete vysvetliť. Preto, ak máte pocit, že vás partner spútava a duševne vydiera s niečím, že vás v minulosti podržal, treba mu jasne vysvetliť, že vy ste svoju dlžobu splatili, nechcete sa cítiť stále vinní a chceli by ste žiť v súlade a v harmónii, aby to vyhovovalo vám obom.

Kariéra a financie:

Veľmi vynikajúce obdobie na novátorské projekty, na oslobodenie sa z práce, kde vás spútavajú, môžete experimentovať, začať podnikať a výborný čas presadiť sa v zahraničí.

Zdravie:

Pozor na zápal kostí, bedrového kĺbu a dolných končatín. Odporúčam suché teplo a suché masáže.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Nájdite si strom orech, je to veľmi silný a múdry strom. Chyťte ho oboma rukami a skúste jednoducho pomenovať svoje problémy – on vás vypočuje, vylieči, nastaví , rozprúdi a spustí  akciu energií, ktoré budú vo váš prospech.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY