Kozorožec na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Ani sme sa nenazdali, a leto už pomaly odovzdáva svoje žezlo jeseni. Odchádzajú horúčavy a príroda pomaly, ale isto začína hýriť tými najkrajšími farbami, ktoré nás fascinujú. Veríte, že na mnohých očarujúcich miestach prírody ešte stále žijú neviditeľné bytosti, ktoré si môžeme privolať na pomoc a dokonca ich možno aj na chvíľu uvidieť…? Víly, škriatkovia, elfovia, serafíni veru nie sú len legendy. V dnešnom drsnom materiálnom svete však ľudia na nich akosi zabúdajú… Svet na druhej strane však existuje.

Zem víl alebo Elphame je sféra duchov, ktorá existuje zároveň s naším svetom. Miesta pre kontakt s nimi, takzvané magické brány, sú napríklad brány na starých cestách a chodníkoch, mosty, brody, studne, jazerá, rieky a moria, rázcestia, ale aj ostrovy. Nájdeme ich pri kamenných kruhoch alebo vztýčených kameňoch, v jaskyniach, horách, lesoch, tri dni pred splnom alebo počas splnu…

Ak budeme mať šťastie, môžeme sa s nimi stretnúť na úsvite, alebo pri západe slnka. Nástup kresťanstva urobil všetko pre to, aby tento čarovný a mystický svet zavrhol, ale možno neviete, že ešte do polovice 20. storočia v každej írskej dedine bol niekto, kto sa spájal v mene ochrany dediny s týmito bytosťami.

Ak ste trošku senzitívni, máte čisté srdce a veríte na tento starý svet, môžete sa pokúsiť o stretnutie s nimi. Je dobré mať pri sebe rozmarín a štvorlístok a byť niekde na tých miestach, ktoré sme vám vymenovali, aby ste sa mohli s nimi stretnúť. Každému z Vás podľa znamenia poradíme, ktorú bytosť z tohto zabudnutého magického sveta by ste si mohli privolať…

Vaša Katarína

Kozorožec na mesiac septemberKozorožec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Kozorožci, vaše stále špekulovanie a nerozhodnosť, či chcete vážny vzťah, alebo byť slobodní, teraz pretne osud Amorovým šípom, lebo do cesty vbehne krásna a inteligentná osoba, pri ktorej budete hneď cítiť, že ju chcete a že je to tá pravá. A všetky pochybnosti budú naraz preč…!

Zadaní Kozorožci, váš partner môže na vás zvýšiť požiadavky. S prichádzajúcou jeseňou sa začne kolobeh bežných povinností, čo vám nebude úplne po vôli, a preto si budete hľadať cestičky úniku. Ale pozor, aby sa vám to nezapáčilo a aby ste nedopadli, ako v tom vtipe, že jeden z partnerov si odskočil len na kávu a odvtedy ho už dva roky niet… J Takže osud by sa s vami mohol zahrať tak, že v pozícii single by ste sa mohli ocitnúť, ani neviete, ako…

Kariéra a financie:

V pracovnej sfére vám hviezdy prajú, aby ste nabrali vnútornú silu a všetko to, s čím ste nespokojní, máte razantne ukončiť. Môžete v tomto období riskovať, zabojovať o nové pracovné miesta, ale hlavne si stanoviť svoju cenu, lebo všetko toto, čo sa vám teraz začne odvíjať v pracovnej oblasti, bude dlhodobé, stabilné a perspektívne.

Zdravie:

Dávajte si pozor na alergické reakcie, na zmeny počasia, môžete mať aj výkyvy nálad. Treba si udržať fyzickú a psychickú rovnováhu.

Magická bytosť, s ktorou by ste sa mohli skontaktovať a ktorá by vám mohla pomôcť splniť tajné želanie:

Anu – pôvodne bohyňa Zeme a plodnosti. Nájdete ju v lesoch, keď sú cesty mokré alebo zablatené

Save

Save

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY