Kozorožec na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Kozorožec na mesiac septemberKozorožec

Láska a vzťahy:

Kým v pracovnej oblasti sa vám momentálne veľmi darí, v oblasti lásky to až také ružové nie je. Tí, ktorí sú zadaní, sa ľahko môžu pohádať so svojím partnerom a niektorým hrozia aj rozchody – najmä, ak konajú nepremyslene a povedia aj veci, ktoré by radšej povedať nemali. To sa niekedy potom ťažko napráva, ale ku koncu mesiaca to väčšina z vás zase stihne dať do poriadku. Tí, ktorí žijú vo vzťahu, mali by si v tomto období viac vážiť a vychutnávať veci, ktoré ich s partnerom spájajú a ktoré sú pekné, ako tie, ktoré ich rozdeľujú a rozčuľujú. Teraz nie je vhodný čas riešiť to. Poikiaľ to počasie dovolí, usporiadajte ešte vonku nejaké príjemné posedenie pre rodinu a blízkych,, s ktorými je vám dobre – potrebujete to. Nadväzovanie nových známostí si nechajte na ďalšie obdobie.

 Kariéra a financie:

Toto obdobie je pre vašu úspešnú kariéru ako stvorené: Črtajú sa nové šance a možnosti, len sa bude treba zavčasu rozhodnúť – hviezdy radia, aby ste si vo veciach urobili jasno do konca októbra! Niektoré príležitosti sa jednoducho neopakujú… Upokojte svoje myšlienky a sústreďte sa na to, čo robíte, aby ste neurobili nejakú chybu. V oblasti financií hviezdy radia: Kupujte len to, čo naozaj potrebujete, aby ste mali v závere mesiaca finančnú rezervu – môže sa vyskytnúť príležitosť na vhodné investovanie. Ak by ste však nemali vlastné peniaze, určite si na to nepožičiavajte!

Zdravie:

Ak máte nejaký zdravotný problém, teraz je vhodný čas na jeho riešenie. Dajte si pozor na krčnú chrbticu – v tomto čase môže pobolievať. Dobre vám padne masáž – najlepšie olejom, napríklad mandľovým. 

Čo vám radia víly?

Prijmite svoju moc

Vaša vnútorná sila sa prediera na povrch, čo znamená, že ak vás doposiaľ trápili nejaké pocity viny súvisiace s minulosťou či prítomnosťou – zamerajte sa na to, čo príde a tešte sa zo zmien, ktoré registrujete a ktoré prichádzajú. Svoju silu využite aj na pozitívne zmeny vo svojom okolí – uvidíte, že vám to pridá na sebavedomí a radosti zo života.

Save

Save

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY