Láska Býk

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

V láske a citovej oblasti bývajú ľudia – Býci verní a prítulní. Lásku chápu ako prirodzenú súčasť života a záležitosť srdca. Pokiaľ ide o mužov, ich erotické pudy sú síce veľmi silné, ale zase ako jedinci bývajú zvačajne málo aktívni. Skutočného vyznania lásky sú málokedy schopní. Viac si želajú, aby ich o svojej náklonnosti presviedčali ženy.

Láska BýkMuži – Býci

Lásku vnímajú ako záležitosť srdca, chcú, aby ich ženy neustále uisťovali o svojej láske, ako aj o tom, že láska je viac ako sex. Ak majú problémy v sexuálnom živote, očakávajú od svojej partnerky, aby ich indispozíciu vnímala ako prechodnú záležitosť, ako aj to, že partnerka so svojím citom a trpezlivosťou ich  sexuálny život napraví.

Ženy – Býci

Sú láskavé a krásne, vo svojom partnerovi často vidia svojho pána a vládcu, u ktorého hľadajú oporu. Potrpia si na to, aby ich partner obdarúval kvetmi a darčekmi. Sú aj vášnivými milenkami, ale na neveru vôbec nemyslia, pretože sú naplno zamestnané svojím partnerom. V neskoršom veku, keď je už partnerova láska menej vášnivá, premenia svoju lásku a vášeň k nemu na lásku takmer materskú. Kým ženy-Býci  aj v stave najsilnejšieho zaľúbenia dokážu rozumne uvažovať, muž – Býk, ktorý sa zaľúbi, je svojou láskou taký pohltený, že doslova stratí rozum a úsudok. Muži – Býci sa veľmi ľahko  a príliš vzrušia, a to môže byť príčinou toho, že sú pri milovaní mierne indisponovaní. Ak však nájdu nežnú a citlivú partnerku, tento problém sa môže odstrániť.
Ženy i muži narodení v znamení Býka majú silno vyvinutý zmysel pre rodinný život, zvyčajne sú veľmi príťažliví a iba zriedka sa rozvádzajú. Muži sú na to priveľmi leniví a ženy zo zásady. Rozvod by bol pre ne sklamaním seba samej.

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY