Láska Kozorožec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Lásku Kozorožcov nemožno získať tak ľahko. Keď sa zaľúbia, k láske pristupujú veľmi vážne a zodpovedne. Ak sa stane, že ich milovaná osoba sklame, sú veľmi otrasení a zvyčajne sa stiahnu do svojej ulity. Kým znovu niekomu uveria a zaľúbia sa, nejaký čas to potrvá.

Muži – Kozorožci
– nemajú radi flirty a chvíľkové dobrodružstvá, ich city sú stále a trvalé. Niekedy im však trvá trochu dlhšie, kým sa odhodlajú priblížiť sa k svojmu idolu a dať mu najavo svoju lásku. Mali by si dať pozor, aby tú, o ktorú majú zaáujem, neodviedol napokon niekto iný, kto lepšie a rýchlejšie dokáže vyjadriť svoje pocity. Muži narodení v znamení Kozorožca bývajú šetrní a sporovliví a majú radi ženy so záhadnými povahami. Vyplýva to z ich túžby hľadať a nachádzať podstatu veci a z túžby niečo riešiť. Napriek tomu, že vo svojom vnútri sú romantickí a snívajú o dobrodružstvách, v skutočnosti sú to skutočne verné typy.  Sú veľmi dobrí milenci. Keďže majú obavy pred sexuálnym zlyhaním, snažia si udržať dobrú fyzickú kondíciu. Ak sa už pre nejakú ženu rozhodnú, musí isť o trvalý vzťah, v ktorom panuje absolútna dôvera.

Ženy – Kozorožci sú vážne, ale majú rady aj veselú spoločnosť. Rovnako seriózne ako život berú aj lásku.  Neznášajú povrchné vzťahy, ani mužov – záletníkov. Ich lásku nie ľahké získať, pretože vášne ich len tak ľahko nepohltia. K mužom sa správajú odmerane. Sú síce príťažlivé, ale chladné.  Žena narodené v tomto znamení sú veľmi tajomné a nikdy sa nezverujú a do ich vnútra je ťaké preniknúť. Ak však nájdu partnera, ktorý vyhovuje ich predstavám, sú mu oddané a verné. V týchto otázkach sú zásadové. Napriek tomu, bývajú aj žiarlivé a často sa mylne domnievajú, že ich partner už nemiluje, ak im dostatočne neprejavuje svoju lásku. Neveru by nezniesli – boli by schopné partnera bez slova opustiť.

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY