Láska Ryby

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu sú veľmi nežní a citliví. Keďže do svojich ľúbostných vzťahov vkladajú veľa emócií, ich vtťahy bývajú komplikované. Málokedy urobia prvý krok, alebo sa naň dlho odhodlávajú.

Láska RybyMuži – Ryby

Sú schopní ženu, ktorá je objektom ich túžob, donekonečna obdivovať a zbožňovať a pritom jej to vôbec nemusia dať najavo. Lásku často prežívajú vo  vlastných predstavách a mnohí z nich sa pre ženu dokážu úplne zničiť. Niekedy sa však stáva aj to, že keď objekt svojich záujmov získajú, strácajú oň záujem. V sexuálnej oblasti sú muži – Ryby veľmi aktívni a dokážu ženy urobiť šťastnými. Sex je pre nich veľmi dôležitý. Ak nejakú ženu milujú, dokážu sa pre ňu veľmi trápiť a boja sa, aby ju nestratili. Ako keby vo chvíľach najväčšieho šťastia mysleli na to, čo by bolo, keby… Nikdy nie sú neverní a nevera partnerky by ich veľmi ranila.

Ženy – Ryby

Ženy narodené v znamení Rýb sa často rozhodujú medzi rozumom a citom. V citoch bývajú ľahko zraniteľné a mnohí muži ich preto túžia utešovať a rozmaznávať. Vedia sa dobre prispôsobiť situácii, aj nálade v spoločnosti. Túžia po láske a ak nájdu toho pravého, milujú ho vášnivo a oddane. Ak ich citový život ostáva nenaplnený, môžu podliehať depresiám. Keďže veľmi túžia po tom, aby ich niekto utešoval a chránil, inštinktívne si vyberajú starších partnerov, u ktorých nájdu bezpečie a istotu. Odvďačia sa mu svojou nežnosťou. Sexuálnymi problémami sa príliš nezaoberajú, zvyčajne ostávajú verne pri jednom mužovi po celý život.

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY