Láska Škorpión

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ľúbostné city sa u Škorpiónov prejavujú veľmi skoro, ich vášne bývajú veľmi silné a ak sa nedokážu ovládať, môžu mať aj nepríjemnosti. Zo všetkých znamení sú práve Škorpióni v láske najvášnivejší. Pre svoju lásku sú schopní urobiť všetko, aj sa veľmi obetovať. Ak sa však vo svojej láske sklamú, hrozí im psychické zrútenie. Okrem toho, Škorpióni bývajú aj veľmi žiarliví, čím niekedy milovanú bytosť dokážu riadne potrápiť. Muži – Škorpióni bývajú v tomto smere extrémnejší ako ženy.

Muži – Škorpióni sú dôslední a vytrvalí. Keďže na svoju partnerku často žiarlia, stáva sa, že ju sledujú alebo nahrávajú, či tajne fotografujú. Nevzdávajú sa často ani vtedy, keď sa ich vzťah rozpadne. Na ženy, ktoré ich opustia, nikdy nezabúdajú. Muži – Škorpióni sú veľmi odvážni a neboja sa nadväzovať aj veľmi nebezpečné vzťahy a známosti, ktoré ich môžu aj zruinovať. Naoriek tomu sú veľmi vášnivými milencami a majú veľa neopakovateľných nápadov.

Ženy – Škorpióni si vyžadujú jemné správanie, sú veľmi rafinované, nevyspytateľné a nepoznajú žiadne medze. Rady diktujú a usmerňujú aj vo veciach lásky a niekedy v záujme lásky aj intrigujú. Dokážu milovať až do zbláznenia, ale ak ich partner opustí, ich pomsta býva krutá. Za človeka, ktorého ľúbia a ktorý je im oddaný, sú ochotné položiť aj svoj život Ich sexuálny život je pestrý – strieda sa v ňom nežnosť s perverznosťou. Nerobí im problém odstrčiť milenca, s ktorým nemajú vážne plány – v láske vedia byť neraz aj kruté…

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY