Láska Strelec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ľudia narodení v znamení Strelca sú veľmi temperamentní vo všetkých vzťahoch i v láske. Ich vášeň nepozná hranice, veľmi rýchlo sa zaľúbia a o svojich citoch vždy otvorene hovoria. Obvykle však ich láska nemá dlhé trvanie, pretože sa po čase zaľúbia do iného človeka. Ak sa tak stane, svojmu partnerovi sa priznajú a navrhnú mu rozchod.
Muži – Strelci sa v ľúbostnom vzťahu často prejavujú ako veselí, úprimní, spravodliví, ale niekedy aj tak trochu prísni partneri. Ich zásadami sú vernosť, veľkorysosť a úprimnosť. Keďže milovanú bytosť často zahŕňajú drahými darmi, môže ich to finančne zruinovať. V sexe sú muži – Strelci draví a vzrušujúci, čo sa ženám páči. Muži – Strelci milujú pohyb a šport a pritom sú rodení romantici – radi sa milujú v prírode – v lese, tráve, pri potoku… Pre manželstvo sa zvyčajne rozhodnú až neskôr, alebo sa neoženia vôbec.

Ženy  Strelci sú takisto veľmi vášnivé, ale súčasne aj dobré, milé a nežné. V láske sú úprimné a rady majú vo veciach jasno. Ak niečo neznášajú, tak je to otáľanie. Svojho partnera milujú celou svojou bytosťou a v sexe sú veľmi nežné. Napriek tomu, že od svojho partnera očakávajú vernosť, im samotným sa to nie vždy podarí dodržať. Mali by si dať pozor na prílišnú dôverčivosť, pretože tá im môže priniesť mnoho sklamaní.

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY