Lev na mesiac apríl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Lev na mesiac aprílLev

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, s príchodom jari aj vaše znamenie pocíti príval silnej energie, ktorá vo vás podporí vašu vlastnosť lovca. Budete stredobodom záujmu, ale pozor: Aby váš sarkazmus neodplašil toho správneho adepta na vzťah!  Mohlo by sa stať, že po čase by vám to mohlo byť ľúto…

Zadaní Levi, pozor, aby ste pod prívalom jarnej energie neriešili s partnerom len finančné záležtosti a rodinné problémy. Pretransformujte túto energiu do sexuálneho zvádzania, oživte svoj vzťah a verte, že týmto sa môže zmeniť všetko len k lepšiemu…

Kariéra a financie:

Z pracovnej oblasti môžete mať pri sebe človeka, ktorý čerpá vašu energiu a kradne vaše nápady. Zaujmite pozíciu mŕtveho chrobáka J Snažte sa ho obísť, alebo vytvoriť okolo seba neviditeľnú clonu, lebo jeho negatívna energia a neúprimnosť by vás mohla pracovne na dlhší čas zablokovať. Ak túto záležitosť diplomaticky vyriešite, bude sa vám pracovne a kariérne dlhodobo dariť.

Zdravie:

Pozor na imunitný systém a vypadávanie vlasov. Doplňte si primerane vitamíny a minerály.

Váš kvet: Oranžové gladioly.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY