Lev na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

možno ste si to ešte ani neuvedomili, ale pravda je taká, že leto sa nám pomaly prelína do druhej polovice. Ak ešte stále premýšľate nad svojou dovolenkovou destináciou, alebo vás to ešte niekam ťahá, dovoľte, aby sme každému znameniu poradili, kde by ste sa cítili dobre a našli si to svoje podľa vibrácií Vašich energií.

Vaša Katarína

Lev

Lev na mesiac august

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, v tomto období vašich narodenín sa vo vás prebúdza lovec! Vôbec nepociťujete žiadnu sebaľútosť, že ste single, ale ženie vás predstava dobrodružstva a zážitkov. Len realita a vaše vízie sa nemusia zhodnúť… J

Ale vedzte, že keď sa vrátite z vašich potuliek, bude vás tu čakať jedna osoba, ktorá vás už dlhodobo a v tichosti tajne obdivuje. Tak snáď koncom leta si to všimnete…

Zadaní Levi, konštelácia ukazuje dlhodobým partnerom harmonické obdobie, nenechajte si túto intimitu narušiť pracovnými problémami alebo zbytočným „ofúkavaním“ vašich dospievajúcich ratolestí. Môžete vymýšľať aj spoločné projekty alebo biznis.

Kariéra a financie:

Ak v pracovnej oblasti, kde momentálne pôsobíte, máte pocit, že sa boríte prekážkami, nehádžte flintu do žita, zostaňte lojálni a dajte zo seba maximum. Toto úsilie sa vám do októbra môže vyplatiť v podobe povýšenia, finančného zisku. Môžete to všetko mať zdokumentované aj na novej zmluve, ktorá vás naplní radosťou.

Zdravie:

Pozor na krčnú chrbticu, nepreháňajte to v športe s prudkými pohybmi, lebo sa to môže skončiť seknutím v krížoch alebo natiahnutím šliach.

Dovolenka pre vaše znamenie:

Anglicko, Izrael

Save

Save

Save

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY