Lev na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

Lev na mesiac február 2018Lev

Láska a vzťahy:

Na vás planéta Venuša bude pôsobiť veľmi zaujímavým spôsobom, lebo v tomto období skôr budete mať pocit, že chcete byť sami, užívať si vašu slobodu a nepotrebujete nikoho riešiť. Ale v lete tento pocit prejde do protipólu, no a začiatkom jesene už môžete byť v šťastnom a romantickom vzťahu, lebo vaše slnečné znamenie príchodom jesene už bude potrebovať pocit spolupatričnosti a bezpečia.

Kariéra a financie:

Aj v pracovnej oblasti to budete mať veľmi zaujímavé a rôznorodé. Môžete si dovoliť odmietnuť  nezaujímavé a finančne neohodnotené pracovné ponuky a buďte v strehu, lebo tento rok medzi májom a septembrom by k vám mohla prísť vaša práca snov – možno aj v zahraničí… Samozrejme, s tým súvisí aj dobré finančné ohodnotenie.

Zdravie:

Bolesti hlavy, vyčerpanie a sledujte si zrak. Ak sa prejavia problémy, vyhľadajte lekára.

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

Mošus a divoká višňa.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY