Lev na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

tak a máme tu február! Tento mesiac je síce najkratší v roku, ale nesie sa v duchu viacerých sviatkov. Prebieha obdobie Fašiangov, 2. februára máme Hromnice, ale v starom pohanstve bol tento deň významný sviatok, ktorý sa nazýval Imbolc. Jeho patrónkou bola bohyňa Brigitte – ochrankyňa pastierov, ovečiek a svetla. Naši predkovia verili, že keď jej nechajú misku s mliekom na dvore, tak zvieratká budú zdravé a bude o ne dobre postarané. Rovnako tak verili, že takto si zabezpečia bohatú úrodu.

14. Februára, máme sviatok všetkých zamilovaných – Deň svätého Valentína. O jeho histórii sme už písali dávnejšie, ale teraz Vám skôr chceme prezradiť jeden starý rituál lásky, ktorý môžete urobiť vo fáze pribúdajúceho mesiaca, a to najlepšie v piatok (toho roku konkrétne po Valentínovi, 15. februára). K tomuto rituálu si zapáľte červenú sviečku a pripravte si červenú stužku alebo motúzik. Zapáľte si vonnú tyčinku alebo iné kadidlo, ktoré symbolizuje vôňu lásky (škorica, pačuli, mošus, ylang-ylang…). Keď si zapálite sviečku, zoberiete si červenú stužku alebo motúzik do ruky, urobíte prvý uzol a poviete:

„ V mene Venuše by som chcel/chcela, aby sa do mňa (vyslovíme meno milovanej osoby) do mňa zamiloval.“ Potom urobíme ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som veľmi milovať a uctievať.“ (zase povieme meno konkrétnej osoby) Potom urobíme na stužke ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som, aby srdce (vyslovíme meno milovanej osoby) sa rozhorelo len pre mňa.“ Takto si ešte treba urobiť ďalšie štyri uzly a sformulovať si svoje želania týkajúce sa tejto osoby podľa vlastného uváženia, ale pozor: Priania nesmú byť negatívne  a nesmú nikomu škodiť. Nesmie byť napríklad vyslovená taká formulácia, aby vaša vytúžená osoba opustila niekoho, s kým žije v šťastnom zväzku…! Stužku nakoniec dobre utiahnete a dáte si ju pod vankúš. Sviečku hodíte do živej vody, aby oheň zhasol. (Určite sviečku nesfukovať!)

Týmto rituálom môžete prebudiť viac vášne a lásky v osobe, ktorú milujete. Tak Vám prajeme veselý február, plný zábavy, tanca a lásky. A tak sa staň.

Vaša Katarína

Lev na mesiac február 2018Lev

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, ak máte pocit osamotenia, a náhodou ste sa zaplietli do zoznamovacieho víru internetu, budete sa len rozčuľovať…Tento rok praje trvalým vzťahom a vy sa onedlho osobne zoznámite s príjemným človekom, ktorý bude mať pokojnú povahu. Môže tam byť aj nejaké prepojenie s cudzinou, vycíti vašu povahu, prispôsobí sa jej a toto pohladí vašu rozorvanú dušičku. Budete si užívať pokojný vzťah, kde budete zahrnutí láskou a stálou pozornosťou.

Zadaní Levi, ak máte vo vzťahu pocit, že si vás partner už tak nevšíma, stačí, keď zahráte trošku divadlo, jemnou formou v ňom vyvoláte žiarlivosť a uvidíte, že tento váš ťah nechá rozhorieť staré plamene vášne a lásky. A vy budete mať zas ten pocit, že ste krásni a obdivovaní. Hádky nebudú viesť k ničomu, vzbuďte pozornosť inou formou. Pomôže napríklad zmena obliekania, parfumu a zmiernenie oneskorených príchodov…

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti v tomto období musíte mať všetko silno pod kontrolou a vládnuť železnou rukou. Prinesie vám to patričnú vďaku a ocenenie vášho nadriadeného, úspech – ak robíte biznis. Riaďte sa príslovím zákona džungle „Zjem všetko, čo nezje mňa“. Ak si teraz vytvoríte tento systém, po celý rok budete žať tantiémy, úspech a financie.

Zdravie:

V zdravotnej oblasti si dávajte pozor na zaseknutie krčnej chrbtice, zápaly a zaseknutia v tejto oblasti. Doprajte si čas na masáže a relaxačné kúpele

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY