Lev na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Lev Lev

Prognóza na rok 2019:

Levi tento rok prejdú veľmi silnou transformáciou. Vnútorná neviditeľná energia ich bude viesť k tomu, aby odsekli všetko, čo bráni ich vnútornému rozvoju, slobode a rozletu. V trvalých partnerských vzťahoch budú otvorení a budú si vyžadovať úctu, pochopenie a otvorený dialóg. Budú hrať s otvorenými kartami, ale keď partner nebude férový, vydajú sa vlastnou cestou.

Levi, ktorí zatúžia po stabilnom vzťahu, vložia celú svoju energiu do toho, aby prevládala láska, prosperita a harmónia, ale od svojho budúceho partnera budú vyžadovať tradičné rodinné hodnoty. Ak v tomto roku stretnete nezadaného Leva, pripraveného založiť si rodinu, budete mať veľké šťastie.

V pracovnej oblasti budú Levi potrebovať tiež voľnosť a budú chcieť spolupracovať s ľuďmi, ktorí budú rozumieť ich originálnym nápadom. Budú vyžadovať rešpekt a veľmi silno sa zvýši ich sociálne cítenie. Budú mať potrebu pomáhať slabším, mierne padne ich ego a otvorí sa ich duchovné videnie.

Tieto zmeny sa môžu dotknúť najmä oblasti hlavy a končatín, cez ktoré budú tieto nové energie prúdiť. Práve preto si tieto časti tela mimoriadne chráňte. Ak sa nebudete dobre cítiť, očistite si tieto partie tela vodou, do ktorej ste pridali soľ.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY